Tenet Çıkış Tarihi Bir Kez Daha İleri Atıldı

Tenet çıkış tarihi ileri bir zamana aldı. Warner Bros. Tenet filminin tarihini bir kez daha ileri attı. Beklenen film ikinci kez ertelendi. Koronavirüs pandemisinden dolayı uzun süredir kapalı olan sinemaları yeniden canlandırması beklenen film 12 Ağustos tarihine ertelendi.

Tenet Çıkış Tarihi Ne Zaman?

$200 milyona mal olan film ilk başta 12 Temmuz tarihinde yayınlanacaktı, fakat 31 Temmuz tarihine ertelendi. Son olarak 12 Ağustos tarihinde yayınlanması kararlaştırıldı.

Warner Bros. sözcüsünün yaptığı son açıklamaya göre; “Sinema salonları hazır olduğunda, halk sağlığı kontrol altına alındığında ve görevliler artık zamanı geldi dediğinde; filmi sinemalarda, büyük ekranda yayınlamak istiyoruz.” “Şu anda yapmamız gereken tek şey sabırlı olmak, biz bunu normal bir erteleme olarak görmüyoruz. Filmi herkesin sinemada izleyebilmesini sağlayabilmek için filmi hafta içi yayınlamayı ve normale göre daha uzun sürede yayınlamayı planlıyoruz.”

tenet çıkış tarihi

Ayrıca firma Cristopher Nolan’ın bir diğer kült filmi olan Inception’ı 10. yıl şerefine tekrardan vizyona sokacak.

Bir Kez Daha İleri Atılabilir Mi?

New York Valisi Andrew Cuomo’nun yaptığı son açıklamaya göre; New York ve Los Angeles’daki sinemalar vaka sayısının artması tehlikesinden dolayı açılmayabilir. Bu durumda Tenet’in yüksek bütçesinden dolayı vizyona girmesi biraz daha ertelenecek gibi duruyor.

Tenet Çıkış Tarihi Bir Kez Daha İleri Atıldı adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR