The Batman Film Çekimlerine Devam Etme Onayı Geldi

the batman film çekim

İngiltere’de pandemiden dolayı birçok filmin çekimleri durdurulmuştu. Fantastics Beats 3, Jurassic World 3, ve The Batman film çekimlerine devam onayı geldi.

Korona virüsünden dolayı birçok filmin çekimleri durdurulmuştu, durulmak istenmeyen çekimler de devletler tarafından engellenmişti. Örnek vermek gerekirse, İngiltere ve Yeni Zelanda gibi ülkeler bünyelerinde halihazırda devam eden film çekimlerini engelleyecek bir kararname yayınlamışlardı. Toplamda üç ay sürmüş olan bu macerada artık sona gelmişiz gibi gözüküyor, devletler yavaş yavaş film çekimlerinin devam etmesine onay vermeye başlıyor.

fantastics beats

The Batman Film Çekimleri Devam Edecek

Daha önce Yeni Zelanda’nın Avatar 2 çekimlerine onay verdiğinden sizlere bahsetmiştik. Avatar 2’nin çekimleri, bu bağlamda, yeniden başladı ve kaldığı yerden devam etmekte. Yeni Zelanda’dan sonra film çekimlerine yeşil ışık İngiltere’den de geldi. İngiltere, Fantastics Beats 3 ve The Batman film çekimlerine onay verdi. Artık söz konusu filmlerin çekimleri, stüdyoların yeşil ışık yakmasıyla beraber, kaldığı yerden devam etme özgürlüğüne sahip.

the batman film çekim

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!