The Batman, Gotham’ın Evrilmiş Halini Gösterecek

the batman

The Batman filminde James Gordon’u oynayacak olan Jeffrey Wright, yaptığı bir röportajda “The Batman, Gotham’ın evrilmiş halini gösterecek.” dedi.

Matt Reeves’in yazıp yönettiği ve Robert Pattinson’un Batman’ı oynadığı The Batman filminin yapım süreci devam ediyor. Yapım süreci diyoruz, çünkü korona virüsünden dolayı filmin çekimleri süresiz olarak durdurulmuştu. Filmde Catwoman karakterini oynayacak olan Zoe Kravitz’in bu konu hakkındaki yorumlarından sizlere bahsetmiştik. Zoe Kravitz röportajından sonra hızını alamayan film ekibi yeni bir röportajla da karşımıza çıktı; bu sefer röportaj yapılan kişi Jeffrey Wright, yani diğer adıyla James Gordon.

the batman

The Batman Filmi Gotham’ı Çok Değişik Tasvir Edecek

Jeffrey Wright röportajında, “Neredeyse her filmde olduğu gibi, bu filmde de bir fikir ve bir ruh yakalamak için çabalıyoruz. Bu film, hikayenin yayınlandığı (Batman hikayesinden bahsediyor.) 1939 tarihinden beri gelen Gotham’ın evrilmiş halini gösterecek” dedi. Özellikle filmde gözükecek olan Batmobile’nin üzerinde duran Wright, “Görüp görebileceğiniz en havalı araba oldu, hayallerinizin bile ötesinde.” dedi.

Jeffrey Wright Gotham ve yeni Batman hakkında oldukça iddiali konuşuyor. Biz, virüsün bitmesinin akabinde, yeni Gotham’ı ve Batmobile’yi görmek için çok heyecanlıyız. Peki, sizce yeni Batman filmi izleyenleri memnun edebilecek mi?