The Boys 2.Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

the boys 2.sezon 6.bölüm

The Boys 2.sezon 6.bölüm ne zaman çıkacak diye merak edenler… Yayın tarihi, fragman ve bölüm detaylarını sizler için paylaştık. Dilerseniz hemen başlayalım.

The Boys 2.Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

The Boys 2. sezonda farklı bir şey denedi. Tüm bölümleri bir kerede yayınlamak yerine, Eylül dönüşü Amazon Prime’da sekiz bölümlük yayının sadece ilk üç bölümünü yayınladı. Daha sonra, gelecekteki bölümler gözden geçirilmiş bir yayın programına sabitlendi.

İlk olarak, The Boys 2.sezon 6.bölüm. Belki de ilk üç bölüm setini zaten izlediniz ve 6.bölümün Amazon’a ne zaman yayınlanacağını merak ettiniz. Endişelenmeyin, bunun için bir cevabımız var ve ayrıca The Boys 2. sezon için tam bir yayın programımız var, böylece önceden plan yapabilirsiniz.

The Boys 2.Sezon 5.Bölüm

The Boys 2.sezon 6.bölüm çıkış tarihi önümüzdeki Cuma’ya denk geliyor: 25 Eylül Cuma. Saat zamanı henüz bilinmiyor. İlk üç bölümüm 4 Eylül’de piyasaya sürüldüğünde izleyici hiç vakit kaybetmeden bölümleri izledi. Peki 25 Eylül’ü bekleyebilcek mi?

Ne zaman olursa olsun, Türkiye veya ABD saat dilimlerinde olsanız da, ileriye doğru giden eden tüm bölümler için aynı olacaktır.

The Boys 2.Sezon Bölüm Tarihleri

The Boys 2.Sezon 5.Bölüm

İşte The Boys 2.sezon bölüm yayın programı. Neyse ki, Amazon’un bir seferde üç yeni bölümü olan son All or Nothing belgeselinden farklı olarak, güzel ve basit bir şekilde ayarlanmış: 4 Eylül’den sonra her Cuma yeni bir bölüm yayınlanacak. Yani, bu böyle görünmelidir, ancak bunların hepsi değişebilir.

  • The Boys 2.Sezon 1., 2. ve 3.Bölüm: 4 Eylül Cuma,
  • The Boys 2.Sezon 4.Bölüm: 11 Eylül Cuma,
  • The Boys 2.Sezon 5.Bölüm: 18 Eylül Cuma,
  • The Boys 2.Sezon 6.Bölüm: 25 Eylül Cuma,
  • The Boys 2.Sezon 7.Bölüm: 2 Ekim Cuma,
  • The Boys 2.Sezon 8.Bölüm (final): 9 Ekim Cuma.

The Boys 2.Sezon 6.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!