The Boys 2.Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Amazon’un sevilen dizisi The Boys 2.Sezon çıkış tarihi belirlendi. Peki The Boys 2.Sezon çıkış tarihi ne zaman? Bu içeriğimizde bu soruya bir cevap bulacağız.

Amazon’un sevilen dizisi The Boys 2.Sezonun çıkış tarihi Amazon Prime’ın videosunda Eylül ayı olarak açıklandı. Yazar Garth Ennis ve sanatçı Darick Robertson’ın çizgi romanından uyarlanan The Boys, geçen yaz Amazon Prime Video’da prömiyerini yaptı. Eric Kripke (Supernatural) tarafından TV için geliştirilen şov, süper kahramanların hikayenin kötü adamları olduğu bir dünyayı gösteriyor. Hughie Campbell’ın (Jack Quaid) kız arkadaşı, en tanınmış uluslararası süper kahraman takımı olan Seven üyelerinden biri tarafından bir kaza sonucunda öldürüldükten sonra, süper kahramanları kontrol altında tutmak için Billy Butcher (Karl Urban) tarafından işe alındı. Şov ayrıca Seven Starlight’ın yeni üyesi (Erin Moriarty) ve kahraman işini çevreleyen yolsuzluk dünyasına girmesi gereken gerçekten iyi olmak isteyen biri olarak karşılaştığı zorlukları da takip ediyor.

The Boys 2.Sezon Çıkış Tarihi

İlk kez piyasaya sürüldüğünde, The Boys ‘un ilk sezonu büyük beğeni topladı ve Amazon Prime kullanıcıları arasında popüler olmayı başardı. Amazon, prömiyerden önce bile The Boysdan ümitliydi ve ilk kez başlamadan önce The Boys’u 2.Sezon için yeniledi. 1.Sezon finalinin meraklar uyandıran bir şekilde sona ermesi göz önüne alındığında, hayranlar şüphesiz The Boys’un dönüşünü dört gözle bekliyorlar ve artık tam olarak ne zaman döneceğini biliyoruz.

The Boys 2.Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman? sorusuna umarız bir cevap olabilmişizdir. Daha fazla haber için Otağ‘ın Twitter ve Instagram adreslerini de takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR