The Flash Yeni Batman Jeffrey Dean Morgan Oluyor

The Flash Yeni Batman

Uzun soluklu DC dizisi The Flash yeni Batman kim oynayacak sorusuna açıklık getirildi. Batman V Superman: Adaletin Şafağı filmi DC genişletilmiş evrenini kurmak için birden çok mataryele sahipti. Ancak, hepimizin bildiği gibi film çokta iyi olamadı. Filmde, Bruce’un ebeveynlerinin ölümünü gösteren bir flashback sahnesinin gereksiz olduğunu hepimiz biliyoruz.

Yani, zaten herkes bu köken hikâyesini yüzlerce kez izledi. Bir de Jeffrey Dean Morgan ve Lauren Cohan gibi tanınmış başarılı aktörleri Thomas ve Martha Wayne rolüne koyup ekstra bir şey sunmamak oldukça kötü bir durumdu.

Bununla birlikte, Morgan sık sık Batman’in Flashpoint versiyonunu canlandırmak istediğini dile getiriyordu. Flash’ın solo filmi Morgan’ı bu rolle görebileceğimiz en olası filmdi ve sonunda gerçekleşti.

The Flash Yeni Batman

The Flash Yeni Batman Olduğunda Senaryo Nasıl Olacak?

Film senaryosunun “Flashpoint” çizgi romanından oldukça ilham alacağı söyleniyor. Yani filmde, Bruce Wayne’in sokakta vurularak öldüğü, bu olay sonrası babası Thomas’ın Kara Şövalye olduğu ve annesinin delirip Joker’e dönüştüğü alternatif bir hikâyenin işlenmesi bekleniyor.

The Flash’taki sahnelerin ardındaki tüm sorunlar göz önüne alındığında, filmde ne göreceğimiz aslında hâlâ belli değil. Ancak görünüşe göre Morgan’ın sürekli bu rolü istediğini dile getirmesi sonunda meyvelerini vermeye başlıyor.

The Flash Yeni Batman

Çünkü yabancı sağlam kaynaklara göre Morgan, Flashpoint Batman rolünü oynamak için anlaşmaya vardı. Resmi görüşmeler henüz başlamadı, ancak kaynaklar Flashpoint Batman’in gerçekten filmde olduğunu söylüyor ve açıkçası, rolün Morgan’a gitmeyeceğini düşünmek için hiçbir nedenimiz yok. Özellikle bu rolle ilgilendiğini biliyoruz ve böyle bir şey hayranların da sevinmesini sağlayabilir.

The Flash Yeni Batman Jeffrey Dean Morgan Oluyor adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.