The Last Days of American Crime 0 Puan Almayı Başardı

The Last Days of American Crime

Rotten Tomatoes’in eleştirmenlerinin oybirliği ile aldığı karara göre “The Last Days of American Crime” bilim-kurgu/soygun filmi, yapılmış en kötü filmlerden birisi. Hatta o kadar kötü ki Rotten Tomatoes’ta %0 oy aldı. Sitenin en önemli gördüğü 26 eleştirinin hiçbirisi pozitif değildi. Seyircilerin verdiği oylarda ise 10 üzerinden 2.27 aldı.

The Last Days of American Crime
Edgar Ramirez


The Last Days of American Crime Puanı İlk Mi?

Edgar Ramirez’in başrolünde olduğu “The Last Days of American Crime” Rotten Tomatoes’te 0 puan alarak çok nadir bir olayı gerçekleştirdi. Tüm zamanlar boyunca sadece “42” film 0 puan almıştı.

The Last Days of American CrimeTüm bunlara rağmen film, şu anda Netflix’te yayınlanan en popüler filmlerden biri. Netflix’in sıralama sistemine göre film, Amerika Birleşik Devletleri’nde 2. sırada. Bizce insanlar cidden eleştirmenlerin dediği kadar kötü mü diye merak edip birkaç dakikalığına filmi açmış olabilirler.

Filmde yer alan polis şiddeti ve diğer şiddet içeren sahneler, şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayıp tüm dünyaya yayılan George Floyd protestolarının tam ortasına denk geldi. Bu sebepten dolayı olabilecek en kötü zamanlamayla beraber, insanlar filme ön yargılı yaklaşmış olabilirler.

The Last Days of American Crime 0 Puan Almayı Başardı adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!