The Last Of Us 2 Multiplayer Beklediğimize Değecek

The Last Of Us 2 Multiplayer

Naughty Dog başkan yardımcısı, The Last Of Us 2 Multiplayer modu için “Beklediğinize değecek biraz sabırlı olun.” dedi.

Hayranları tarafından merakla beklenen The Last Of Us 2 geçtiğimiz yaz aylarında çıkışını gerçekleştirmişti. İnsanların beklentilerinin fazlasını karşılamış ve oyun dünyasında oldukça büyük yankılar uyandırmıştı. Oyun çıktığı an oyuncuları ikiye bölen naçizane oyunlardan bir tanesi olmuştu.

The Last Of Us 2 Multiplayer

Oyun çıkışını gerçekleştireli 3-4 ay kadar bir süre oldu ve ortalık sakinleşmeye başladı. Aynı zamanda oyuncularda Multiplayer modunu beklemeye başladılar. Dün yapılan etkinliğe umutla yaklaşan oyuncular, tanıtılacağını zannetmişti. Beklendiği gibi olmadı, Naughty Dog topluluk ögelerine odaklandı.

The Last Of Us 2 Multiplayer için: “Beklediğinize değecek biraz sabırlı olun.”

Twitter üzerinden açıklama yapan Naughty Dog başkan yardımcısı “Bu inanılmaz #TheLastofUsDay için tüm hayranlara çok teşekkürler. Pozitifliğiniz ve sevginiz ilham verici. Ha…bir de şu diğer konu…sabırlı olun. Beklediğinize değecek ifadelerini kullandı.

Mevcut Playstation topluluklarında oyunun Multiplayer modu hakkında bir sürü fikir öne çıkmış durumda. Halihazırda bulunan eski nesil Playstation 4 için ücretsiz bir DLC olarak yayınlanacağı veya herkesin indirebileceği bir mod olacağı konuşuluyor. Konuşulan konulardan bir diğeri ise yeni nesil olan Playstation 5 için çıkacak olan The Last Of Us 2 Remastered sürümüne dahil mi olacağı merak konusu.

Daha fazla bu tarz oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.