The Last of Us Part 2 Ön Siparişleri Çok İyi Seviyede

the last of us part 2 ön sipariş

Gelen yeni bilgilere göre Sony’nin Naughty Dog tarafından geliştirilen olaylı oyunu The Last of Us Part 2 ön siparişleri oldukça iyi seviyede.

Bütün gözler yeni nesil konsollar Playstation 5 ve Xbox Series X’in üzerinde duruyorken, Sony’nin en güçlü markalarından birinin çıkışı gün geçtikçe yaklaşmakta. Yakın zamanda Playstation’a özel olarak çıkış gerçekleştirecek olan Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part 2 oyunları, hala şu anki jenerasyonda oynayacak oyun arayan kimselerin kıskaçları altında. Yapımcı firma Naughty Dog,ilk The Last of Us oyununu 2013 yılında yayınlamıştı ve oyun herkes tarafından çok beğenilmişti.

the last of us part 2 ön sipariş

The Last of Us Part 2 Ön Sipariş

Geçtiğimiz günlerde Playstation’un State of Play etkinliğinde tanıtılan popüler yapım, oyuncular tarafından oldukça olumlu geri dönüş almıştı. Görünen o ki, yaşadığı bütün sızıntı rezilliklerine rağmen, söz konusu oyun hala oyuncular tarafından heyecanla beklenmekte. Naughty Dog çalışanları da sızıntıyla ilgili “Merak etmeyin, sızıntılara rağmen, oyundan alacağınız deneyim her şeye değecek.” demişti. Son gelen bilgilere göreyse popüler seri an itibariyle Marvel’s Spider-Man ön siparişlerini de Avrupa’da geride bırakmış durumda. Spider-Man markasını bile geride bırakmayı başaran oyun çıkış yaptığı zaman satış rekorlarına imza atacakmış gibi duruyor.

marvels spiderman

Kim bilir, belki de bu sızıntı olayları oyun için gerçekten çok iyi reklam oldu. The Last of Us Part 2 ön siparişleri Playstation Store üzerinde açık durumda. Oyun, 19 Haziran 2020’de Türkçe dil desteği ile beraber bütün dünyada aynı anda çıkışını gerçekleştirecek.

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!