The Last of Us Part 2 Yorumları İkiye Ayrıldı

The Last of Us Part 2 Yorum

Naughty Dog’un popüler oyunu The Last of Us Part 2 yorumları ikiye ayrıldı. Bu ikilik insanların kafasında büyük soru işaretleri ve karışıklıklar oluşturdu.

İnternetin çok nadir de olsa fikir ayrılıkları yaşadığı konular olur. Bu konular öyle konulardır ki insanları tamamen iki tarafa böler ve farklı düşünceler sunmaya iter. Star Wars’ın devam etmesinde bu böyle olmuştur, BvS filminde de aynı şekilde; görünen o ki uzun ve daha sayamayacağımız bu listeye yeni bir ürün de eklendi.

The Last of Us Part 2 Yorum

The Last of Us Part 2 Yorumları Kullanıcıları İkiye Ayırdı

İnceleme otoriteleri ilgili yapımı çok beğendiler. Öyle ki oyunu gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birisi olarak nitelediler ve verebilecekleri en yüksek puanları verdiler. Bu duruma karşınsa kullanıcılar aynı fikirde değiller. Birçok kullanıcı oyunun gereksiz şişirildiğini, kaba bir tabirle balon olduğunu, beklentilerini karşılayamadığını dile getirdi. Bu oyuncuların asıl anlatmaya çalıştıkları şey kesinlikle oyunun kötü olması değil, oyunun bahsedildiği kadar iyi olmaması. İlgili yapımın bu tuhaf durumu firmayı ne tarafa itecek bilmiyoruz, satışlar da gayet iyi gitmekte, ancak bildiğimiz tek bir şey var ki internet oyun hakkında ikiye bölünmüş durumda.

The Last of Us Part 2 Yorum

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!