The Mandalorian 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

mandalorian 2.sezon 1.bölüm

Disney yapımı The Mandalorian 2.sezon 1.bölüm çekimleri her an devam edebilir. COVİD-19 salgını, tüm dünyadaki dizileri durdurdu ve bunun Disney yapımları üzerinde büyük bir etkisi oldu.

The Mandalorian 2. Sezon Logosu Hakkında:

Baby Yoda, The Mandalorian 1. sezonunda büyük bir sır olarak saklanmıştı. Ancak Mandalorian 2.sezon 1.bölüm için paylaşılan görselde güncellenmiş logosu onu Mando’nun yanında öne ve merkeze koyuyor.

Mandalorian 2.Sezon 1.Bölüm

The Mandalorian 2.sezon logosunu günceledi. Bu sefer Baby Yoda dahil oldu. İlk Star Wars aksiyon dizisi geçen Kasım ayında Disney+’da piyasaya sürüldü ve hızla yayınlanan en büyük dizisi oldu. İmparatorluğun yenilgisinden sonraki zamanda, Mandalorian, galaksiyi gezerken sıradan işler alan ödül avcısı Din Djarin’i (Pedro Pascal) konu almıştı. Star Wars filmleri hayranlar arasında sıcak tartışmalar vermeye devam etse ederken Mandalorian, Star Wars evreninin gelişimi ve iyi tasarlanmış karakterleri ile izleyicileri kazandı.

The Mandalorian 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

The Mandalorian’ın başarısının önemli bir bileşeni de var: Baby Yoda. Güçlü fakat küçük karakter, Mandalorian’ın galasına kadar sadece ilk bölümün son anlarında ekranda görünen bir sır olarak tutuldu. Baby Yoda ilk sezonda önemli bir rol oynadı ve 2. sezonda da benzer bir role sahip görünüyor. Peki gelelim The Mandalorian 2. sezon 1.bölüm ne zaman yayınlanacak sorusuna… Bugün erken saatlerde, Mandalorian 2. sezon 1. bölüm 30 Ekim’de Disney+’da başlayacağı açıklandı. Sabırsızlıkla bekliyoruz! Peki gelelim diğer sorularımıza fragman var mı?

Evet! Mandalorian 2.sezon 1.bölüm fragmanı şimdi yayında. Merakla Baby Yoda ile ikinci macerasını beklediğimiz bu dönemde hasretimizi gideren bir fragman yayınlandı! İşte Mandalorian 2.sezon 1.bölüm fragmanı:

Baby Yoda ve 2. Sezon

The Mandalorian 2. sezon 1. bölüm ile birlikte Mandalorian’ın yeni logosunun ortaya çıkmış bulundu. Yeni renk paletinin yanı sıra, bu logo ilk sezonun yalnız silahşör temasıyla devam ediyor ve Mandalorian ıssız bir ufukta yürüyor. Ancak, bu sefer tamamen yalnız değil, çünkü karşıdaki düşman onun yanında küçük bir figürümsü bir şey bulacaklar. Evet, bu Baby Yoda! Mandalorian 2. sezon için önde ve merkezde.

Mandalorian 2.Sezon 1.Bölüm Baby Yoda

Bu, Baby Yoda’yı PR malzemesinden uzak tutmak için elinden gelenin en iyisini yapan Mandalorian 1. sezondan çok uzak. Ancak hemen hemen herkes onun hakkındaki detayları artık biliyor. Gizli kalması için bir sebep yok. İzleyiciyi Baby Yoda ile dikkatini çekmek, silahşör bir ödül avcısının koruması altında güçlü bir küçük çocuğun hikayesiyle daha fazla ilgilenen yeni izleyicilerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir. Baby Yoda zaten Disney+’a büyük bir başarı getirdi; belki de daha da fazlasını çekebilir.

The Mandalorian 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!