The Mandalorian 2.Sezon 5.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

The Mandalorian 2.Sezon 4.Bölüm

The Mandalorian 2.sezon 5.bölüm ne zaman sorusu bir çok izleyici için merak konusu. Star Wars everninde geçen ve severlerini gönlünde çoktan taht kurmuş televizyon serisi Mandalorian 2.sezon 5.bölüm ne zaman çıkacakmış? Gelin beraber bakalım.

The Mandalorian 2.Sezon 5.Bölüm

”Zaman” bizim gerçekliğimizde de son derece önemli. Aşağıda, bunun neden olduğu ve The Mandalorian 2.sezon 5.bölümü ne zaman izleyebileceğinizle ilgili ayrıntılara ek olarak, Cuma günlerinizi (ve tatil sezonunuzu) buna göre planlayabilmeniz için Mandalorian 2. sezon yayın planına daha geniş bir açıdan bakacağız.

Bu sezon, The Mandalorian’ın Baby Yoda’nın anavatanını ve türlerini araştırmasıyla ilgili yani en azından başlangıçta onu Jedi’ları bulma çabası içinde diğer Mandalorialıları aramaya götüren bir yolculuğu izliyoruz. Kiminle karşılaşacağı pek çok söylenti ve spekülasyonun konusu, ancak The Mandalorian 2.sezon 5.bölümünde kimin beklediğini öğrenmek için fazla zamanınız olmayacak. 

The Mandalorian 2.Sezon 5.Bölüm Çıkış Tarihi

ABD için saat aynı kalıyor. Dizi 00 : 01’de Pasifik / 3: 01’de Doğu saatinde başlıyor. Bununla birlikte, 1 Kasım’da ABD’de saatlerin geri dönmesi ile havuzda bir değişiklik var. The Mandalorian 2.sezon 5.bölüm çıkış tarihi 27 Kasım Cuma. Tabii ki, yalnızca Disney Plus üzerinden izleyebileceksiniz.

Yani, İngiltere’de yerine 07:01 am GMT yerine yeni bölüm bir saat sonra yani 08:01 GMT‘de yayınlanacak ve saatler bu şekilde değişmeye devam edecek.

Mandalorian 2.Sezon Yayın Programı

Bildiğimiz kadarıyla finale Giden Yol esasen açık. Her Cuma yeni bir bölüm yayınlayan Disney Plus serisi ne The Boys‘un rotasında gidip bölümleri parça parça, ne de Netflix gibi seçip her şeyi bir tek seferde yayınlıyor. Geleneksel dizi mantığından çıkmadan ilzeyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Gelin bölümler hangi günler ekranlarda yerini alacak. İşte Mandalorian 2. sezon yayın programı (zaten yayınlanan bölümler kalın yazılmıştır)

  • The Mandalorian 2. sezon prömiyeri: 30 Ekim Cuma
  • The Mandalorian 2. sezon 2. bölüm: 6 Kasım Cuma
  • The Mandalorian 2. sezon 3. bölüm: 13 Kasım Cuma
  • The Mandalorian 2. sezon 4. bölüm: 20 Kasım Cuma
  • The Mandalorian 2. sezon 5. bölüm: 27 Kasım Cuma
  • The Mandalorian 2. sezon 6. bölüm: 4 Aralık Cuma
  • The Mandalorian 2. sezon 7. bölüm: 11 Aralık Cuma
  • Mandalorian 2. sezon finali: 18 Aralık Cuma

The Mandalorian 2.Sezon 5.Bölüm Saat Kaçta Yayınlanacak

The Mandalorian 2. sezonun yeni bölümleri her Cuma 12:00 am Pacific / 3: 00am Eastern’de yayınlanacak. Türkiye saatiyle yani İstanbul GMT+3 zaman diliminde ise saat 22:00 da yeni bölümlere kavuşabileceğiz. Birleşik Krallıkta ise işler bizden de kolay: 08:00 GMT.

Mandalorian 2.Sezon 5.Bölüm Fragmanı Var Mı?

Mandalorian 2.sezon 5.bölüm fragmanı henüz çıkış yapmadı. Zaten Disney Plus bu işi hiç sevmiyor. Yalnızca bölüm yayınlanmadan 1 gün önce ve 1 saat önce çok ufak bir yayınlıyor. Neden her bölüm bittiğinde diğer bölümün fragmanı yayınlanmaz ki? Hiç aklımız almıyor…

Ama sizin için aşağıya yeni sezonun fragmanını bırakıyoruz. 1. bölümden izlediklerinizi anlayabilir, ileride neler olabilir onun teorisini kendiniz yapabilirsiniz. Keyifli seyirler:

The Mandalorian 2.Sezon 5.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!