The Office Günümüz Versiyonu Çekilmesi İmkansız

The Office günümüz versiyonu çekilmesi imkansız. Dizinini orijinal İngiltere yaratıcısı, esprilerin günümüz dünyasında iyi karşılanmayacağını söylüyor.

The Office’in orijinal İngiltere versiyonunun komedyeni ve ortak yaratıcısı Ricky Gervais, son zamanlarda bir röportajda gösterinin bugünün kültürel ikliminde iyi karşılanmayacağını iddia etti. İngiliz TV dizisi, BBC Two Network’de 2001’den 2003’e kadar 2 sezon boyunca yayınlandı. Gervais, küçük bir kağıt şirketinin küstah ve olgunlaşmamış ofis müdürü David Brent olarak rol aldı.

Başlangıçtaki düşük reytinglerine rağmen, gösteri tüm zamanların en popüler İngiliz komedilerinden biri olarak oldu. Office’in aynı derecede başarılı olmasa da başarılı bir Amerikan versiyonu da bulunuyor. Gervais, gösterinin ABD yinelemesinde çok yer aldı. Komedyen 9 sezon boyunca yapımcı olarak rol aldı ve hatta orijinal karakteri olarak konuk yıldız da oldu.

The Office Günümüz Versiyon
David Brent

The Office Günümüz Versiyonu Yapılamaz

Dizi son yıllarda politik olarak içeriğinin bir kısmı eleştiriler aldı. Şimdi, Gervais nihayet endişeleri hakkında konuşuyor. Times Radio ile yapılan yakın tarihli bir röportajda, şu anki “cancel culture” için küçümsediğini dile getirdi ve gösteri için bugün mücadele edeceğini iddia etti. Gervais Açıkladı:

“Şimdi yapılsa dizimiz acı çekecekti, çünkü insanlar bazı şeyleri tam anlamıyla yanlış anlayacaktı. Bu her şeyle ilgili bir gösteriydi, seks, ırk, insanların tartışılmasından veya konuşulmasından korktuğu her şeyle ilgili. Yanlış bir şey söyledikleri ve iptal edildikleri takdirde tepki çekecekti. Sanırım şimdi tekrar yapılırsa tepki çekebilirler çünkü bazı insanlar ironi duygularını kaybettiler. “

Screenrant
The Office Günümüz Versiyon

Gervais’in Brent’i dizi canlandırmasının yıkıcı olduğunu söylemek bir küçümseme olurdu. Çoğu zaman, yorumları müstehcen, ırksal, duyarsız ve açıkça cahildi. Ancak, Gervais’in röportajda belirttiği gibi, Brent’in karakteri “ironik” olmalıydı.

The Office Günümüz Versiyonu haberini sizlere sunduk. Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR