The Outsider 2.Sezon Geliyor mu?

The Outsider 2.Sezon gelecek mi diye merak ediyorsanız, dizi ne hakkında diyorsanız bu yazı aklınızda ki soruları silecek.

The Outsider Neyi Anlatıyor?

The Outsider 2.Sezon

Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vázquez, Jeremy Bobb, Marc Menchaca ve Jason Bateman yer alıyor. Polis dedektifi Ralph Anderson (Mendelsohn) ve karısı (Winningham), oğlunun ölümünün yasını tutarken, 11 yaşındaki Frankie Peterson adındaki yaralı cesedini araştırmak için yola çıkar. Bu korkunç suçu çevreleyen gizemli koşullar, Ralph’ı alışılmışın dışında bir özel dedektif olan Holly Gibney’i (Erivo) işe almaya yöneltir. Ralph’ın açıklanamaz olanı açıklamaya yardımcı olacağını umduğu esrarengiz yetenekleri var.

HBO’nun En Çok İzlenen Dizisi

The Outsider 2.Sezon

Outsider serisi, HBO’da sürekli olarak bir izleyici kitlesi oluşturdu. Prömiyeri için 1.2 milyon izleyiciden final için 2.2 milyona (+90%) — son üç yılda ağın en çok izlenen ilk yıl dizisi haline geldi. Bölüm başına 11 milyon çok platformlu izleyiciye sahip. Ayrıca büyük uluslararası bölgelerde iyi bir iş çıkardığına inanılıyor.

Stephen King Kitabından Uyarlandı

MRC Televizyon Başkanı Elise Henderson, “HBO’ya ilk sezondaki harika ortaklığı ve The Outsider’a aşık olan büyük bir izleyici kitlesini çekmesine yardımcı olduğu için teşekkür ediyoruz” dedi. Bu dikkat çekici dizi için yeni bir yuva bulmayı dört gözle bekliyoruz. The Outsider, King’in MRC’de geliştirilen en çok satan kitabının sınırlı bir seri uyarlaması olarak ortaya çıktı. Gösteri, The Outsider’ın baş yapımcısı ve yönetmen Bateman’ın drama dizisi kategorisinde konuk oyuncu olarak Emmy adaylığı kazandı.

The Outsider 2.Sezon Gelecek mi?

Stephen King, The Outsider 2.Sezon geleceğini söyledi,

“Cynthia bu zamanı alabilir, çünkü the Outsider’ın ikinci bir sezonu, prodüksiyonu başlatabildikleri anda olacak. Ve o harika, ama daha çok neredeyse spektrumda olan biri; plakaların, arabaların ve beyzbolun hafızasına sahip bir bilim adamı. En komik şeylerden biri, 50’li yıllara kadar tüm bu beyzbol maçlarını kimin kazandığını biliyor, ama asla izlemiyor.”

Ancak Stephen King, The Outsider 2.Sezon’da bizi nelerin beklediği konusunda bir ayrıntı vermedi ve şunları söyledi;

“Tam olarak nereye gittiğini biliyorum çünkü bazı senaryoları gördüm. Sana söyleyebilirdim, ama sonra seni öldürmek zorunda kalırım. Bunun gerçekten harika ve gerçekten ürkütücü bir paranormal unsur olduğunu söyleyeceğim.”

tvweb

 The Outsider 2.Sezon Geliyor mu? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!