The Queen’s Gambit 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

The Queen’s Gambit 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Netflix’in yeni yapımı romandan uyarlama olan The Queen’s Gambit’in 1.sezonu herkesi etkiledi. Ama akıllardaki soru şu: The Queen Gambit’in 2.sezonu ne zaman yayınlanacak? Sizler için oluşturduğumuz içeriğe gözatalım.

The Queen's Gambit 2.Sezon

The Queen’s Gambit Ne Zaman Yayınlanmaya Başladı?

The Queen’s Gambit , 23 Ekim’de Netflix’te yayınlanmasından bu yana , büyük bir hayran kitlesini bir araya getirmek ve büyük bir vızıltı toplamak için zaman kaybetmedi. Yedi bölümlük prestij draması, yayınlandıktan birkaç gün sonra yayın hizmetinin zirvesine yükseldi; izleyiciler ve eleştirmenler (biz de dahil), baş aktris Anya Taylor-Joy’un dünyaca ünlü bir satranç ustası olan Beth Harmon rolündeki aldatıcı performansına hayran kaldı. 60’larda.

The Queen’s Gambit 2.Sezonuna Oyuncular Olumlu Bakıyor

Şov çoğunlukla sezon finaline kadar tüm yarım kalmış uçlarını bağlasa da, gelecek için birkaç kapı açık bırakıyor. Beth esas olarak yeni bulduğu başarısıyla nasıl başa çıkıyor ve nihai hedefine ulaştıktan sonra hayatını nasıl yeniden tanımlıyor?

Town&Country ile konuşan yapımcı William Horberg, bu cevapsız soruları araştırmaya gerek olmadığını öne sürüyordu. “Son sahne şovu bitirmek için güzel bir not gibi geliyor” dedi. “Belki izleyicinin bundan sonra ne olacağını hayal etmesine izin verebiliriz.”

Taylor-Joy ayrıca T&C ile rolünü konuşur yeniden canlandırmak için “asla” demeyeceğini ancak karakterinin kavisinin nasıl çözüldüğünü takdir ettiğini söyledi. Aktris, “Karaktere bayılıyorum ve istenirse kesinlikle geri geleceğim, ancak Beth’i iyi bir yerde bırakacağımızı düşünüyorum” dedi. “Hayatının geri kalanının da kesinlikle bir macera olacağını düşünüyorum. , ama bir çeşit barış bulmak için bu işte devam ettiği arayışında, sadece bir çeşit kim olduğu ile mutlu olabilmenin bir türü. Sanırım güzel bir yerde bitiyor. “

The Queen’s Gambit 2.Sezonuna Onay Gelecek mi?

The Queen’s Gambit’in 2.sezonunun ne zaman geleceği şuan için belirsiz durumda ama sakın üzüleyim demeyin. Oyunculardan olumlu dönütler aldığımıza göre pozitif olabiliriz.

Dizimiz yeni yayımlanmasına rağmen büyük bir başarı elde etti diyebiliriz. Kısa sürede herkesi etkilemek ve sosyal medyada adından söz ettirmek her yiğidin harcı değildir.

The Queen’s Gambit 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!