The Umbrella Academy 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı!

The Umbrella Academy 2.sezon fragmanı yayınlandı! Netflix’in çizgi roman uyarlaması olan süper kahraman dizisi Temmuz ayında geri dönüyor.

The Umbrella Academy 2.Sezon Fragmanı
Umbrella Academy

Sezon Finalinde Neler Oldu?

Sezon finalinde Vanya’nın süper güçlerini kontrol edememesi sonucu kıyamet kopmuştu.Ay parçalandı ve parçalar Dünya’ya gelirken kardeşler güçlerini birleştirerek Dünya için ikinci bir şans yaratmaya çalıştılar.

Netflix geçtiğimiz günlerde sevilen süper kahraman dizisinin ikinci sezon fragmanını yayınladı ve fragmana göre tüm kardeşler Dünya’yı kurtarmak için her zamankinden daha kararlılar.

The Umbrella Academy 2.Sezon Fragmanı
Vanya Hargrevees

The Umbrella Academy 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

10 bölümlük ikinci sezon 31 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

The Umbrella Academy 2.Sezon Özeti

Netflix’in hazırladığı özete göre; Vanya’nın 2019’da yarattığı kıyametten kurtulmak için Five’dan güçlerini kullanması istenir fakat Five bunun çok tehlikeli olduğunu defalarca söyler ama yine de gücü kullanır. Bunun bir sonucu olarak kardeşlerin hepsi 1960’dan sonraki zamanlarda dağılır. Kardeşlerden bazıları geçmişte sıkışıp kaldıkları için kendilerine yeni hayatlar kurup devam ederlerken bazıları hayatta kalmakta bile zorlanır. Five ise kendisini SPOILER ALERT! zaman çizelgesini, yolculuk ederek bozdukları için nükleer bir kıyametin ortasında bulur. Şimdi Umbrella Academy bir araya gelmeli, nükleer kıyamete neyin sebep olduğunu bulmalı, durdurmalı ve günümüze dönüp Vanya’nın çıkaracağı kıyameti durdurmalılar. Bunların yanında İsveçli üç ajan, kardeşleri yok etmeye çalışır.

The Umbrella Academy 2.Sezon Fragmanı
Klaus ve Five

Dark Horse Comics çizgi romanı olan The Umbrella Academy 1.sezonu Netflix’in verilerine göre yayınlandıktan sonraki ilk dört haftasında 45 milyon izlendi. Netflix tarafından yayınlanan 2.sezon fragmanı;

The Umbrella Academy 2.Sezon Fragmanı:

The Umbrella Academy 2.Sezon Fragmanı

The Umbrella Academy 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı! adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR