The Umbrella Academy Netflix’te 2.Sezon Tarihini Aldı

 The Umbrella Academy Sezon 2, 31 Temmuz Cuma günü yayınlanacak. İkinci sezon, tüm bölümler aynı anda paylaşılacak şekilde toplam 10 saatten oluşacak.

Gerard Way’in çizgi romanlarına dayanarak çekilen,  TUA Dizide, Umbrella Academy olarak bilinen süper kahramanların olduğu bir akademide bünyesinde yer alan, birbirleriyle pek anlaşamayan bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Akademidekiler kendilerini büyüten babalarının gizemli ölümünü çözmek için bir araya geliyorlar.

The Umbrella Academy Tarihi Açıklandı

The Umbrella Academy Sezon 2 için üç yeni oyuncu ekledi: Yusuf Gatewood (The Originals) akıllı, zekâ ve güvenin doğduğu bir lider Raymond olarak; Marin İrlanda (Homeland) korkusuz, saçma bir Teksas annesi olan Sissy olarak; ve Ritu Arya (Humans) tahmin edilemez ve yaramaz bir “bukalemun” Lila olarak yeni sezonda karşımıza çıkacak.

Geri dönen oyuncu üyeleri ise Ellen Page (Vanya), Tom Hopper (Luther), David Castañeda (Diego), Emmy Raver-Lampman (Allison), Robert Sheehan (Klaus), Aidan Gallagher (Beş Numara) ve Justin H. Min ( Ben). Dizinin ortak yaratıcısı Steve Blackman da showrunner ve baş yapımcı olarak geri döndü.

Daha fazlası için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!