The Walking Dead 10.Sezon 16.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

the walking dead 10.sezon 16.bölüm ne zaman

The Walking Dead 10.sezon 16.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu bu haberimizde cevaplanıyor. Sizleri bir zamanlar ekranlara kitleyen dizinin final bölümünün ne zaman yayınlanacağı meçhul. Bu konuyu açıklığa getirmek ve The Walking Dead 11.sezon 16.bölüm yayın tarihi konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

The Walking Dead 10.Sezon 16.Bölüm Ertelendi Mi?

The Walking Dead 10.sezon koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. AMC kanalı, dünyanın dört bir yanındaki TV kanallarının çoğu gibi, virüse geçit vermedi. The Walking Dead’in birçok hayranı serinin geleceği hakkında bilgi edinmek istiyor.

Zombi dizisi The Walking Dead, 10.sezon finali ertelendi.

The Walking Dead 10.Sezon 16.Bölüm Ne Zaman

ABD kanalı AMC, Mart ayında Twitter’da hayranlarına şunları söyledi, “Koronavirüs nedeniyle maalesef ki The Walking Dead 10.sezon finalinin post prodüksiyonunu bitirmeyi imkansız hale getirdi. Bu yüzden 10.sezon 15.bölüm 5 Nisan’da yayınlandıktan sonra sezon devam edemeyecek.”

Sonrasında açıklamalara devam eden AMC kanalı, 10.sezonun ilk 8 bölümünü sitesinde ücretsiz olarak yayınladı.

The Walking Dead 11.Sezon Ne Zaman?

Salgının neden olduğu belirsizlik göz önüne alındığında, 11.sezon ne zaman çıkacağı pek belli değil. The Walking Dead, genellikle çekimlerini Ekim ayında başlatıyordu. Eğer ki Eylül’de çekimler gerçekleşmezse, dizinin en azından erteleneceği anlamına gelebilir.

Negan’ı oynayan aktör Jeffrey Dean Morgan şunları söyledi, “The Walking Dead ve gelecek sezon mu? Bilmiyorum.”

The Walking Dead 10.Sezon 16.Bölüm Ne Zaman

The Walking Dead 10.Sezon 16.Bölüm Ne Zaman Yayınlanır?

Bu yazdıklarım tamamen tahminlerden gidecek. O yüzden kesin bir şey maalesef yok. The Walking Dead 10.sezon 16.bölüm ne zaman yayınlanır sorusuna ilk önce şu cevabı vermeliyim, bilmiyorum. Çekimleri durdurulduğu için mi yoksa başka sebepten dolayı mı yayınlanmıyor tam olarak kesin değil.

The Walking Dead 10.Sezon 16.Bölüm Ne Zaman

Çünkü eğer daha son bölümü çekemeden tüm ekip toplanıp evine döndüyse bu The Walking Dead hayranları için en kötü senaryo olur. Çünkü sadece 1 bölüm için yeniden bir set ortamı yaratmak ve çekimlerine başlamak her şeyi sil baştan demek. O yüzden 1 bölüm için gereğinden fazla bekleyebiliriz. Gelişmeler olduğu sürece sizleri haberdar edeceğiz.

Ayrıca pandemi sebebiyle çekimleri durdurulan ve aynı kaderi taşıyan Supernatural dizisinin son bölümü ne zaman yayınlanacak haberine buradan göz atabilirsiniz.

The Walking Dead 10.Sezon 16.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!