The Walking Dead 10.Sezon Final Fragmanı ve Tarihi

the walking dead 10.sezon final

Koronavirüs sebebiyle ertelenen TWD 10.sezon finali’nden yeni detaylar gelmeye başladı! İşte karşınızda The Walking Dead 10.sezon final fragmanı ve tarihi…

Zombiler ve insanların daha doğrusu artık insanlar ve diğer insanların çatıştığı bu dünyada artık sonlara geliyoruz. Eski günleri özlüyoruz ama yine de izlemeye devam ediyoruz… Bir TWD hayranı olmak bu olsa gerek. Gelelim başlıkta da gördüğünüz The Walking Dead 10.sezon final fragmanı ve tarihi gibi detayları açıklamaya.

The Walking Dead 10.Sezon Finali Ne Zaman?

the walking dead 10.sezon final

Son bölüm, devam eden koronavirüs krizi nedeniyle defalarca ertelendi. Hatta sitemizde de bunun için bir makale yayınladık. Ancak şu anki bilgilere göre çıkış tarihi olarak 4 Ekim’de AMC ve NOW TV’de yayınlanacak bilgisi mevcut. Durum nasıl değişir, zamanla öğreneceğiz.

The Walking Dead 10.Sezon Final Fragmanı

Yeni final fragmanı, Norman Reedus’un Daryl’in Alexandria’ları Beta tarafından yönetilen kalabalıktan uzaklaştırdığını görüyor ve “Hepimiz başaramayacağız. Ancak bu tek yol.” diyor. Dilerseniz hep birlikte izleyelim.

TWD 10.Sezon Fragmanı:

Neler olup bittiğini tabiki pek göstermeyen fragmanımız, bol aksiyonlu olacağını bizlere bir hayli gösteriyor. Aslında bakarsanız yeri mi diye soracaksınız ama ben yine de birkaç şey söylemek istiyorum. Hani derler ya nerede ah o sezonlar? İşte tam olarak bu soru… Gerçekten nerede o eski sezonlar; Rick’in başrol olduğu, zombi vs. insan öyküsü? Çeteler birbirine girecekse ve insanlar en başa gelecekse zombi apokolipsinin ne anlamı kalıyor? Neyse içimizi döktüğümüz yeter, öyle ya da böyle izleyeceğiz ve sonunda(!) bitireceğiz bu diziyi de. Güzel anılar sağ olsun..

The Walking Dead 10.Sezon Uzatıldı Mı?

The Walking Dead  dizisinin yapımcısı Angela Kang kısa süre önce sanal bir Comic-Con panelinde hayranların bir defaya mahsus finalin hemen ardından gelecek daha fazla bölümü dört gözle bekleyebileceklerini doğruladı.

“Uzatılmış bir 10. sezonu duyurmaktan heyecan duyuyoruz, eğer her şey yolunda giderse 2021’in başlarında finali takip etmek için altı ekstra bölüm olacak” dedi. Hadi hayırlısı…

Ayrıca The Walking Dead’in 10.sezon finalinde neler olacağına dair yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!