The Walking Dead 10.Sezon Finali Nasıl Olacak?

The Walking Dead 10.sezon finali nasıl olacak? Angela Kang, hayranların bu yıl yayınlanacak olan sezondan neler beklemesi gerektiği hakkında konuştu.

AMC’nin Friday Night in With the Morgans isimli canlı yayın programında Kang, dizideki çeşitli güç dinamiklerini ve bu dinamikten doğan ittifakların nasıl ortaya çıktığını anlattı.

The Walking Dead 10.Sezon Finali Nasıl Olacak? – Angela Kang Neler Söyledi?

the walking dead 10.sezon

Angela Kang, yayın sahibi Jeffrey Dean Morgan’a verdiği demeçte, “Açıkçası, Prenses ve Ezekiel ile Eugene ve Yumiko’nun birlikte olduğu dört kişilik yeni bir güç grubuna sahibiz. Bunda ilginç dönüşler göreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kang ayrıca Fısıldayanlar’ın potansiyel kaderi hakkında da açıklamalarda bulundu:

Şimdi Alpha’nın gittiği ve Beta’nın, yarım Alpha/Beta yüzüyle liderlik rolüne adım atmak zorunda kaldığı için, halkımızın Beta ve Fısıltılara karşı tavır aldıklarını göreceğiz.

Angela Kang

Daha detaylı açıklama için aşağıdaki röportaja bakabilirsiniz.

Maggie Greene’i canlandıran ve daha önce dokuzuncu yarısında diziden ayrılan oyuncu Lauren Cohan, final için diziye geri dönmeye hazır. 11. sezom için dönüşü daha önce Ekim 2019’da New York Comic Con ertkinliğinde açıklanmıştı. Kang, “Negan’la ilgili çok güzel şeyler oluyor” diye de ekledi.

Yeni Sezonda Neler Olacak?

Carol’un kurtuluş arayışında bazı kefaretler ödemesi gerekecek. Peder Gabriel için harika planlarımız var. Maggie’nin dönüşünü beklediğimizi biliyoruz. Daryl’in devam etmekte olan müthiş bir işi var. Tüm oyuncular bu şekilde, herkes harika.

Angela Kang

Bu yılın başlarında (28 Mayıs) The Walking Dead oyuncusu Norman Reedus,dizinin gelecek olan ilgili bölümleri Game of Thrones ile karşılaştırdı ve “destansı bir savaş” vaat etti.

10. Sezon Finali Ne Zaman?

the walking dead 10.sezon

Sezon finalinin 12 Nisan’da yayınlanması beklenirken Koronavirüs nedeniyle ileri bir tarihe alınmıştı. Gecikmiş final için hala resmi bir tarih olmasa da, Morgan yakında yayınlanacağını söyledi. The Walking Dead 10.sezon nasıl olacak haberini sizlere sunduk. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR