The Walking Dead Comic Con 2020’de Yer Alacak mı?

Ünlü zombi türündeki dizi The Walking Dead Comic Con 2020’de yer alacak mı? sorusu bu haberimizde cevap bulunuyor. Buluşma bir vampir draması olan NOS4A2’ye ev sahipliği yapacak.

The Walking Dead Comic Con 2020 Katılacak Mı?

AMC, ilk kez düzenlenecek olan sanal buluşma “[email protected]”da The Walking Dead panellerinin yer alacağını duyurdu.

23-26 Temmuz arasında gerçekleşmesi planlanan etkinlik, devam eden koronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi. Yapılacak olan buluşma, 50 yıllık tarihinde ilk kez San Diego Comic-Con’un yerine geçecek.

AMC’nin yayınlamayı planladığı çizgi romanlar içerisinde The Walking Dead, Fear: The Walking Dead ve seriye en son eklenen The Walking Dead: World Beyond yer alıyor.

AMC ayrıca vampir draması olan NOS4A2 içinde panel yayınlayacak. Fakat paneller için henüz bir tarih belirlenmedi.

Şimdi biraz panelleri inceleyelim:

The Walking Dead Comic Con 2020

The Walking Dead Comic Con 2020 Hangi Oyuncular Katılacak?

The Walking Dead’in Comic-con’da 10. sezon final bölümü olan “A Certain Doom”u vurgulayan bağımsız bir bölümü yayınlanacak. Chris Hardwick’in yönettiği panelde sezon finalini yöneten TWD Baş İçerik Sorumlusu Scott M.’nin yanısıra Norman Reedus, Melissa McBride, Jeffrey, Dean Morgan, Lauren Cohan, Josh McDermitt, Ross Marquand ve Paola Lazaro da yer alacak.

The Walking Dead Comic Con 2020

Fear The Walking Dead

Bu panelde Fear The Walking Dead’in gelecek sezonunu anlatacak olan bir panel bulunacak. Panelde Gimple, Showrunners ve Sorumlu Yapımcılar Andrew Chambliss ve Ian Goldberg ve dizinin oyuncuları olan Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Karen David, Jenna Elfman ve Rubén Blades yer alacak.

Fear The Walking Dead’in altıncı sezonu, yardıma muhta. insanlara yardım etme amacıyla toplanan bir grup insanın başına neler geldiğini anlatacak. Beşinci sezonda grup parçalandıktan sonra herkes çok farklı yerlere dağılmış durumdaydı.

The Walking Dead: World Beyond

The Walking Dead: Beyond World Beyond, Comic-Con International’da ilk kez The Walking Dead evreninde üçüncü seri olarak yer alıyor. Hardwick tarafından yönetilen dizinin panelinde Gimple, Showrunner ve Sorumlu Yapımcı Matt Negrete ve dizinin oyuncuları olan Aliyah Royale, Alexa Mansour, Hal Cumpston, Nicholas Cantu, Nico Tortorella, Julia Ormond ve Joe Holt yer alacak.

“Yürüyen Ölüler: World Beyond, kıyamet sonrası dünyada hayatta kalan bir grup gencin hikayesini anlatıyor. İçlerinde iki kız kardeşin bulunduğu grubun tehlikelere karşı cesurca nasıl davrandığını izleyeceğiz.

The Walking Dead Comic Con 2020’de Yer Alacak mı? başlıklı haberimizin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR