The Walking Dead Negan İçin Yönetmenden Israr

The Walking Dead Negan

The Walking Dead yönetmeni Greg Nicotero 8. sezon hakkında bir düşüncesini paylaştı. 8. sezonda Lauren Cohan tarafından canlandırılan karakter Maggie, The Walking Dead Negan karakterini öldürmek için elinden geleni yapıyordu. Magie karakteri The Walking Dead dizisinin 2. sezonunda katıldı ve merkezi bir karakter haline geldi. Negan (Jeffrey Dean Morgan) elbette orijinal The Walking Dead çizgi romanının büyük kötülerinden birisiydi ve 6. sezonun son bölümündeki şov ile unutulmaz bir şekilde karakter şahlanmış bir vaziyetteydi.

Hayranların çok iyi hatırladığı Negan’ın ilk sahnesi ile, Maggie ve diğer hayatta kalanların kaderiyle ilgili büyük değişikler yapmıştı. 7. sezon geldiğinde ise, Negan’ın Glenn (Steven Yeun) ve Abraham’ı (Michael Cudlitz) vahşice beyzbol sopası Lucille ile öldürdüğü ortaya çıktı. O büyük gösteri ilerledikçe, Maggie’nin Negan’dan intikam almak istediğini ve çok anlaşılabilir nedenlerle ortaya çıkmıştı. Ancak Negan, 8. sezonun sonunda Rick (Andrew Lincoln) tarafından nihayet yenildiğinde, Maggie kötü adam hapse gönderilirken intikam şansından mahrum bırakılmıştı.

The Walking Dead Negan karakteri için kritik ısrar

En önemli konuya değinecek olursak; The Walking Dead yapımcısı ve bölüm yönetmeni Greg Nicotero, Maggie’nin 8. sezonda Negan’ı öldürmesi için ısrarlar ettiğini söyledi.

Daha fazlası için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!