The Walking Dead World Beyond 2.Sezon Ne Zaman

The Walking Dead World Beyond 2.sezon ne zaman sorusunun cevabı dizinin 1.sezonunun son bulmasıyla izleyicilerin merakı haline geliyor. Biz de merakınıza yanıt olmak adına sizlere bu yazımızı hazırladık. Gelin şimdi soru işaretlerini birlikte giderelim.

TWD World Beyond 2.Sezon Ne Zaman?

The Walking Dead‘in bir spin-off serisi olan The Walking Dead World Beyond için 2020’nin başında yayınlanan resmi bir açıklamada AMC’den Sarah Barnett bu spin-off’un the Walking Dead’i özünde veya formunda taklit etmediğini şu sözlerle dile getirdi: ”World Beyond , iki sezonluk kapalı uçlu bir dizi olup, çok özel ve farklı hikaye.”

Kıyamet sonrası korku dram konulu bu dizi ile ilgili bölüm ve sezon açıklamaları dizi yayınlanmadan çok önce yapılmıştı. Biz de bu duyurulara dayanarak biliyoruz ki seri, her sezonu 10 bölümden oluşan 2 sezon ile son bulacak.

the-walking-dead

The Walking Dead World Beyond 2.Sezon Konusu

Matt Negrete’ye 1.sezonun sonu ve 2.sezonda bizi nelerin beklediği hakkında bir soru yöneltiliyor ve Negrete bize şu cevabı veriyor:

”Grubun çoğunluğu için, yolculuğunun sonuna kadar inşa edeceğimizi söyleyeceğim. Hedefleri var, Ithaca, New York. Çok yaklaşıyorlar, gidecek çok şeyleri yok ve şimdi bir kamyonları var. Sezon 1 tam anlamıyla bir yol gezisi olduğundan, sezonun sonunda hedeflerinin eşiğindeler. Grubumuzun o noktaya kadar tekrar bir araya gelip gelmemesi için büyük bir şans var. Bir varış noktası hakkında sataştığımda, aslında alay ettiğim potansiyel olarak birden fazla varış noktası var çünkü hepsinin aynı yere gitmemesi için büyük bir şans var. Bunu böyle ifade edeceğim.

Sanırım 2. sezona girerken, asıl mesele karakterlerimizin değiştiği fikrini ilerletmekle ilgili. Çok hızlı büyüyorlar çünkü işler çok hızlı kararıyor ve büyümeleri ve bu değişikliklere tepki vermeleri gerekiyor. 2. sezona girerken, CRM’nin daha fazla yönünü keşfedeceğimizi ve kim ve ne oldukları mitolojisine daha da derinlemesine gireceğimizi söyleyebilirim . 1. sezon sonunun temelde 1. bölümün sonu olduğunu ve World Beyond’un 2. bölümünün 1. sezondakinden çok farklı bir duygu bölümü olacağını söyleyeceğim . O kadar alay edebilirim ve söz verebilirim. Bundan daha fazlası gelecek elbette.”

The Walking Dead World Beyond 2.Sezon Çıkış Tarihi

Birinci sezonun son bölümü 4 Aralık 2020’de yayınlanmıştı. 2.sezon için üretimlerin başlandığı bilinse de TV endüstrisinin son zamanlarda ne kadar gecikmeyle uğraştığı göz önüne alındığında, World Beyond’un ikinci sezonunun 2021’in sonuna kadar olması beklenmiyor. 

Sizler için aşağıya AMC nin The Walking Dead World Beyond galasından önce yayınladığı bir tanıtımı aşağıya bıraktık. İyi seyirler…

The Walking Dead World Beyond 2.Sezon Ne Zaman adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!