The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm

Netflix’teki The Witcher 2.sezon 1.bölüm ne zaman çıkacak sorusu nihayet cevap bulundu. The Witcher 2. sezon 1. bölüm prodüksiyona geri döndü. Fragman, karakterler, çıkış tarihi gibi konuları bu yazımızda cevaplayacağız.

Popüler fantastik dizinin izleyicileri, Geralt, Yennefer ve Ciri’yi; Andrzej Sapkowski’nin kitaplarına dayanan destansı bir kurgusal fonda yeniden ziyaret etme şansını yakalayacak. The Witcher 2.sezon 1.bölümde, sadece biraz daha az atlama zaman çizelgesi ile canavar dövüşü, politik entrika ve şok edici sonların daha da büyüleyici bir karışımının çıkacağını umuyoruz.

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm

Oyuncu kadrosu ve hikaye açısından şu ana kadar The Witcher 2.sezon 1.bölüm hakkında çok şey biliyoruz. Hikaye, 1. sezon finalindeki olaylardan sonra en sevdiğimiz karakterleri bir araya getirecek ve kitabına şaşırtıcı şekilde aynen uyarlamalı, canavar öldürme mücadelesine giren daha fazla cadı göreceğimizi söyleyebiliriz. İşte The Witcher 2.sezon 1.bölüm çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, yeni karakterler, hikaye, fragman ve daha fazlası hakkında bildiğimiz her şey.

Witcher 2. sezon çıkış tarihi yayınlanan bir rapora dayanmaktadır. 1. sezon arkasındaki özel efekt şirketi, yayınladığı rapora göre bir nebze tahmin etmemizi sağlıyor. 1. sezon çalışmaları Kasım 2019’da yapıldı ve dizi bir ay sonra başladı. Yine de, koronavirüs gecikmelerinin dizinin hedeflenen çıkış tarihini nasıl etkileyeceği belli değil.

The Witcher 2.Sezon Çekimleri Başladı Mı?

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm

Kapsamlı bir koronavirüs nedenli gecikmenin ardından Netflix, The Witcher 2. sezon 1.bölüm tarihinin 17 Ağustos 2020’de çekime devam ettiğini resmen doğruladı.

Ayrıca Henry Cavill’li muazzam bir video yayınlandı. Henry Cavill, The Witcher’da kullandığı o özel kılıcı hakkında bilmemiz gerekenleri açıklıyor. Kesinlikle izlemelisiniz. Türkçe altyazısı mevcut.

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm Hakkında Tüm Detaylar

Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra ( Yennefer) ve Freya Allan (Ciri), The Witcher 2.sezon 1.bölüm için geri dönmeye hazırlanıyor. Şovun tüm kadrosu, önemli yeni karakterler de dahil olmak üzere Netflix tarafından açıklandı.

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm

Görünüşe göre oyuncu kadrosuna üç yeni cadı katılıyor: Paul Bullion’un canlandırdığı Lambert ve Yasen Atour’un canlandırdığı Coën (Netflix yalnızca her ikisinin de kadroya katıldığını duyururken, Redanian Intelligence bunların büyücü olduğunu bildirdi. Bu, The Witcher 2. sezonun bizi cadıların eğitildiği Kaer Morhen’e götüreceği beklentisini yarattı. Ciri’nin eğitimini burada da görebilir miyiz?

The Witcher 2. sezondan bu görüntüye bakın. Önümüzdeki yıl başka değişiklikler de geliyor. İnternetteki bazı hayranların beğenmediği kırışık Nilfgaard zırhı 2. sezonda da değişecek.

The Witcher 2 sezon çıkış tarihi 2021’de olacak, ancak Netflix tarafından resmi bir tarih henüz açıklanmadı ve uzun bir süre olmayacak. Yayın tarihleri ​​konusunda “2021’i geçen 2. sezon için henüz bir hedef lansman tarihimiz yok” denildi.

The Witcher 3.Sezon Onayı Aldı Mı?

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm

The Witcher, Netflix’te uzun süre çalışabilir. Hissrich, devasa bir yedi sezon için fikirler düşündüğünü iddia ediyor. Ve bunun uygulanabilir olması için yeterli kaynak materyalin kaldığından oldukça eminiz. 

Oynamak için Geralt, Ciri ve Yennefer’in hikayelerinin tamamı var. Onları Kıta boyunca çok çeşitli yerlere götürüyor ve bizi çevredeki en iyi fantastik karakterlerden bazılarıyla tanıştırıyor. Ciri’nin gelişimi, The Witcher evreninde aile ve aşk, gizem ve sihir temalarını birleştiren gelecekteki masallar için harika bir temel oluşturuyor.

The Witcher 2.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!