The Witcher Yaratık Ansiklopedisi Belgeseli Yayında

the witcher yaratık ansiklopedisi belgesel

Netflix, The Witcher yaratık ansiklopedisi adlı 12 dakikalı mini belgeseli kendi Youtube hesapları üzerinden yayınlamış bulunmakta.

İlgili dizi gerçekten de hayranlar tarafından büyük beğeni topladı ve birçok olumlu yorum aldı. Biz de, izleyen hemen hemen herkes gibi, diziye hayran kaldık ve ikinci sezonunu heyecanla bekliyoruz. İkinci sezonun çıkacağı kesin, ancak çıkış tarihi hala belirtilmedi. Bu süre zarfında da ilgili evrene hem oyunlarını hem de kitaplarını tüketerek uzak kalmamaya çalışıyoruz. Aynı şekilde yapımcılar da bizim evrenden uzak kalmamamızı istiyor olacak ki dizi ile alakalı kısa bir içerik yayınladılar.

the witcher yaratık ansiklopedisi belgesel

The Witcher Yaratık Ansiklopedisi Belgeseli

İlgili belgesel, adından da anlaşılacağı üzere, dizinin evreninde geçen yaratıkların ufak çaplı tanıtımlarını içeriyor. 12 dakikalık mini videoda evren ile ilgili daha çok fikir edinebiliyor ve, en azından ikinci sezonun çıkışına kadar, diziye olan özlemimizi birazcık da olsun giderebiliyoruz. Yayınlanan bu yapımda ayrıca Gerald’ın savaş geçmişi hakkında da ufak çaplı bilgiler edinebileceksiniz.

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerine de göz atın!

the witcher yaratık ansiklopedisi belgesel