Thor Chris Hemsworth WWE Güreşçisi Hulk Hogan Oluyor

Thor rolünü üstlenen Chris Hemsworth WWE güreşçisi Hulk Hogan rolüne bürünecek. Kısa bir süre önce kaslarını geliştirmek için daha sık spor yapmaya başladığını açıklamıştı. Daha sonra ise WWE güreşçisi Hulk Hogan rolüne hazırlık içinde olduğundan dolayı spora ağırlık verdiğini açıkladı.

Joker filminden sonra büyük bir başarı kazanan Todd Phillips’in yöneteceği filmde ikonik profesyonel güreşçi Hulk Hogan rolünde Marvel evreninden aşina olduğumuz Chris Hemsworth’ü izleyeceğiz.

Chris Hemsworth WWE İçin Neler Söyledi?

Chris Hemsworth WWE Hulk Hogan

Thor: Ragnarok filminin yıldızı verdiği bir röportajda şunları söyledi:

Tahmin edebileceğiniz gibi, rol için hazırlık inanılmaz fiziksel olacak. Daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir beden giymem gerekecek, Thor için giydiğimden bile daha fazlası demek bu.

Chris Hemsworth

Oyuncu ayrıca güreş dünyasını yoğun bir şekilde araştırmayı ve saçlarını parlak olacak şekilde sarı rengine boyamayı düşünüyor.

Hulk Hogan Filmi Hakkında Bildiklerimiz

Netflix aracılığıyla piyasaya sürülecek olan The Hulkster, 80lerde geçecek ve Hulk Hogan’ın dünyanın en popüler güreşçilerinden birine yükselmesini anlatacak. Hemsworth dışında, resmi oyuncu kadrosu henüz belirlenmedi.

Chris Hemsworth Tekrar Thor Olacak Mı?

Bu arada Hemsworth, Marvel Sinematik Evreni’nde Thor olarak rolünü tekrar Taika Waititi’nin Thor: Love and Thunder filminde canlandıracak. Koronavirüs nedeniyle Love and Thunder ertelendi ve yeni bir tarih henüz açıklanmadı. Ancak, filmin en geç 11 Şubat 2022’de beyaz perdelere gelmesi bekleniyor.

Chris Hemsworth WWE Hulk Hogan

Thor Chris Hemsworth WWE Güreşçisi Hulk Hogan Oluyor adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR