To The Lake 2.Sezon 1.Bölüm Olacak Mı? Ne zaman?

To The Lake 2.Sezon

To The Lake 2.Sezon mu geliyor? Rusya’nın öncü kıyamet sonrası şovlarından birisi olan ‘To the Lake’, diğer adıyla ‘Epidemiya’, Yana Vagner tarafından kaleme alınan ve on bir dile çevrilerek çok satanlar listesinde yerini alan ”Vongozero” isimli kitabın TV uyarlamasıdır. 2019’da Rusya’daki prömiyerinin ardından dizi olumlu eleştiriler aldı. Beklendiği gibi, Netflix tarafından küresel seyirci için yayınlanmak üzere seçildi. Zaten tüm bölümlerini izlediyseniz boşa zaman geçirmediğinizin farkındasınızdır. Zorlayıcı performanslar ve heyecan verici bir olay örgüsünün yanı sıra 1. sezon, pitoresk Rusya’nın panoramik manzarasını sunar. Peki, To The Lake 2.Sezon gelecek mi? Hadi bakalım.to the lake 2.sezon

To The Lake 2.Sezon Çıkış Tarihi:

‘To the Lake’ 1. sezonu 7 Ekim 2020’de Netflix‘te sekiz bölüm şeklinde izleyici ile buluştu. İkinci sezonla ilgili olarak, işte bildiklerimiz: Gösterinin kaynak malzemesi olan ‘Vongozero’ adlı roman, ilk sezonda tümüyle işlendi. Dahası, birçok kaynak bilim kurgu gerilimini mini dizi olarak adlandırdı. 1. Sezon, Kasım 2019’da Rusya’da piyasaya sürüldü ve şimdiye kadar yenileme konusunda bir açıklama yok. Yukarıdaki faktörler göz önüne alındığında, ikinci bir gezi pek olası görünmüyor. Büyük olasılıkla, To The Lake 2.Sezon olmayacak. Bununla birlikte, uluslararası galasının ardından 1. sezon olumlu bir tepkiye açılırsa, içerik oluşturucular hikayeyi ileriye taşımak için bir şans verebilir. Bunun gerçekleştiği beklenmedik senaryoda, bu bölümü güncelleyeceğiz.

To The Lake’in Konusu: Ne Hakkında?

‘To The Lake’ bizi bilinmeyen bir virüsün istila ettiği Moskova’ya götürüyor. Şehir cesetlerle doluyor ve elektrik gibi temel kolaylıkların yokluğunda para değerini kaybediyor. Hala virüs bulaşmamış olanlar hayatta kalmak için savaşıyorlar – yiyecek ve yakıt için umutsuz bir savaşa giriyorlar. Sergei, eşi ve otistik oğluyla birlikte Varşova’da yaşıyor. Ancak Moskova’nın durumunu duyduğunda, eski karısını ve oğlunu kurtarmak için şehre koşuyor.

Sergei’nin eski ailesi ondan nefret etse de, hayatta kalmak için bir araya gelmeleri şart. Ve ıssız bir adada izole edilmiş gizemli bir konağa yerleşiyorlar. Ancak tehlikeli Kuzey’e yolculukları kolay olmuyor. Pavel Kostomarov’un yönettiği ve Yana Vagner ile Roman Kantor’un birlikte yazdığı ‘To the Lake’ ülke çapında bir krizin ortasında yaşanan duygusal bir aile dramasıdır.

 To The Lake 2.Sezon Olacak Mı? Ne zaman? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!