Tom Ellis Lucifer Sezon 6 İçin Sözleşmeyi İmzaladı

lucifer sezon 6

Lucifer sezon 6 için Tom Ellis, uzun görüşmelerinden sonra dizinin Netflix platformunda onaylandığı sözleşme ile bir Lucifer sezon 6 için resmen imza attı.

Tom Ellis, uzun sözleşme görüşmelerinden sonra Netflix için onaylanmamış bir Lucifer sezon 6 için resmen imzayı attı. Ellis, Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg’in yarattığı DC Comics karakterine dayanan Lucifer Morningstar, The Devil karakterini canlandırıyor.

Lucifer sezon 6 olana kadar neler oldu?

lucifer sezon 6

Lucifer, üç sezon boyunca yayınlandığı Fox’ta 2016’da prömiyeri yapmıştı. Lucifer sezon sonrasında Fox tarafından iptal edildi. Fakat hayranlar tarafından yapılan bir sosyal medya kampanyasının ne kadar özel bir izleyici kitlesine sahip olduğunu gösterdikten sonra, iptalden sonraki haftalarda Netflix tarafından alındı. Ellis, “gülünç derecede ezici bir şey ” olarak nitelendirdiği zaman fan desteğine yorum yaptı ve Fox’un verdiği değerden daha fazla desteğe sahip olduğu görüşüne açıktı. Lucifer daha sonrasında 4 Mayıs 2019’da Netflix’te yayınlandı.

Şimdi ise Lucifer 6. sezon ile Netflix’e hayranları ile buluşacak. Henüz çekimler ne zaman başlar veya ne zaman yayınlanır tam olarak bilinmemekte. Ama Tom Ellis’li bir Lucifer sezonu daha göreceğimiz kesin.

Daha fazlası için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!