Tom Hanks Filmi Greyhound Çıkış Tarihi Açıklandı

Greyhound Çıkış Tarihi

Apple, Tom Hanks’in İkinci Dünya Savaşı deniz draması Greyhound çıkış tarihi açıklandı. Temmuz ayında Apple TV+’ da yayınlanacağını açıkladı. Aaron Schneider, filmi hem yönetiyor ve de senaryosunu yazdı, Hanks’in oynadığı Greyhound, ABD’nin resmi olarak İkinci Dünya Savaşı’na girmesinden hemen sonra 1942’de gerçekleşen Atlantik Savaşı sırasında bir ABD Donanması Komutanını konu alıyor.

Greyhound Ne Zaman Çıkacak?

Sony, filmi yayın takviminden çıkarmadan önce Mayıs ayında Sony Pictures tarafından piyasaya sürülecek olan Greyhound’un 10 Temmuz’da Apple TV+ tarafından piyasaya sürüleceğini bildirdi. Film başlangıçta Sony tarafından beyaz perde için planlansa da; Greyhound şimdi koronavirüs salgını nedeniyle sinemaları tamamen es geçecek ve bunun yerine doğrudan Apple TV+’ da yayınlanacak. Tom Hanks’in, Sony ve Apple TV+’nın Greyhound işbirliğini imzalamak zorunda kaldığı ve Apple TV+, 15 yıl boyunca akış haklarını elde etmek için Sony’ye 70 milyon dolar ödediği bilinmekte.

Greyhound Çıkış Tarihi

Greyhound Çıkış Tarihi ve Detaylar

Bu haber, Black Widow gibi pandemik nedeniyle birçok film gecikmesinin ortasında gelirken, Artemis Fowl ve Lovebirds gibi bazı filmler beyaz perde yerine dijital platformlara geçti. Bu, kayıpları azaltmak ve hayranlara yeni filmler sunmak için önümüzdeki aylarda daha birçok stüdyoyu takip edecek bir eğilim gibi görünüyor.

Greyhound filminde ayrıca Stephen Graham, Rob Morgan ve Elizabeth Shue oyuncu kadrosunda bulunuyor. Greyhound, 10 Temmuz’da Apple TV+’da yayınlanacak.

Tom Hanks Filmi Greyhound Çıkış Tarihi Açıklandı adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!