Train to Busan 2: Peninsula’nın Yeni Fragmanı Geldi

Train to Busan filminin devamı olan Train to Busan 2: Peninsula’dan yeni fragman geldi. Aynı zamanda Cannes 2020 Seçkisinde de yer alan film temmuz ayında Güney Kore’de vizyona girecek. Sonbaharda ise Cannes etiketiyle festivallerde gösterim yapacak. Seçkiyi ve Seçkideki filmlerin neden sonbaharda başka festivallerde gösterim yapacağını şu haberimizde açıklamıştık.

Train to Busan 2: Peninsula

İlk filmi, zombi filmleri kategorisinde büyük sükse yapmıştı. Sang-ho Yeon‘nun hem yazdığı hem yönettiği devam filmi Peninsula, Güney Kore’de temmuz ayında vizyona girecek. Hayranları heyecanla filmi beklerken, yeni bir fragmanı yayınlandı. Fragmanın 8K olduğu detayını da gözden kaçırmayalım.

Train to Busan 2: Peninsula

Sinema salonlarının Güney Kore’de açılmasıyla beraber vizyona girecek olan film, Koronavirüs pandemisi sebebiyle diğer ülkelerde ne zaman vizyonda olacak şu anlık bilmiyoruz. Bir problem çıkmasaydı dünyaya ilk gösterimini Cannes Film Festivali’nde yapacaktı.

İlk filmde, Güney Kore’de çıkan zombi istilasında Seul’den Busan’a giden bir trendeki insanların yaşam mücadelesini izlemiştik. Devam filminde ise 4 yıl aradan sonra bir görev için aynı yere geri dönen bir askeri izleyeceğiz. Filmin başrollerini Lee Jung-hyun ve Gang Dong-won paylaşıyor.

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!