TWD Valisinden Açıklamalar

Herkesin bildiği üzere The Walking Dead dizisi birçok kötü karakteri bünyesinde barındırdı. Bunlardan biri de “iyi amaçları” olan kötü adam Governor yani Vali’ydi. Governor karakterini canlandıran David Morissey’in yaptığı bazı açıklamaları sizlere TWD valisinden açıklamalar başlığında listeleyeceğiz.

Geçtiğimiz günlerde Vali karakterini canlandıran David Morissey canlandırdığı Vali karakterinin dizideki en başarılı kötü adam olduğunu savundu.

Governor adıyla bilinen TWD Valisinden Açıklamalar:

“Ortada bir yarış yok. Ama bir karşılaştırma yapmam gerekirse tüm bu kötü karakterler (Negan ve Alpha dahil) arasında en başarılı olanın Vali olduğunu düşünüyorum.”

Morissey aynı zamanda dizide Shane karakterini canlandıran Jon Bernthal hakkında da düşüncelerini paylaştı:

“Jon Harika Bir Oyuncu”

“Maalesef Jon ile çalışma şansım olmadı. Ama aldığı her rolü inanılmaz bir performansla canlandıran harika bir oyuncu. Dizideki rolü hakkında konuşmam gerekirse ilk sezondaki dinamik harikaydı. Yaptığı hareketler ve davranışlar onu kötü adam olmaya itti. Bunların hepsi ilk sezonun tonunu belirledi.”

En tehditkar kötü adam olarak canlandırdığı karaktere güvenini vurgulayan Morissey:

“Hadi ama. Ortada bir yarış yok. Sadece Vali var.”

The Walking Dead’in 10. sezon finali devam eden koronavirüs pandemisi yüzünden ertlenmişti.

“A Certain Doom” adlı final bölümü yılın ilerleyen zamanlarında bağımsız bir etkinlik olarak yayınlanacak. Sorumlu yapımcı Greg Nicotero seyircilerin final bölümünü gördüklerinde hayretler içerisinde kalacaklarını da ekledi.

TWD Valisinden Açıklamalar

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR