Ubisoft Forward Etkinliğinden Önemli Gelişmeler

Firmanın dijital olarak düzenlediği Ubisoft Forward etkinliği, beklediğimiz birçok oyundan detaylı bilgiler almamızı sağladı.

COVID-19 salgını ile birlikte birçok film, dizi ve etkinlik iptal edilmişti. Oyun firmalarının yeni yapımlarını oyunculara sunduğu etkinlik olan E3’ün de iptal olmasıyla birçok oyun geliştiricisi bu sunumları dijital ortamdan yapmaya başlamıştı. Firma da aynı şekilde dün 12 Temmuz tarihinde yaptığı dijital organizasyon ile çıkacak yapımlarını oyuncuların beğenisine sundu. Bu yazımızda organizasyondaki büyük çaplı gelişmelere odaklanacağız.

Ubisoft Forward Etkinliği

Ubisoft Forward Etkinliği: Far Cry 6, Şubat 2021’de Geliyor

Organizasyondan çok kısa bir süre önce geleceğini öğrendiğimizden etkinlik sırasında sürprizi bozuldu fakat kötü adam olarak Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Giancarlo Esposito var. Kötü karakterimiz Diktatör Anton Castillo oğlu Diego ile birlikte Yara isimli tropikal bir adayı yönetiyor. Biz de bu adadaki bir direnişçi grubun üyesini kontrol ederek adayı özgürlüğüne kavuşturmaya çalışacağız.

Ubisoft Forward Etkinliği

Oyun 18 Şubat 2021 tarihinde PC, XBOX, PS ve Google Stadia için çıkışını yapacak. PC fiyatı 269 TL, konsol fiyatı ise 470 TL. Biraz tuzlu ama görmeye alıştığımız rakamlar ne yazık ki.

Assassin’s Creed Valhalla Yeni Detaylar

Ubisoft Forward Etkinliği

Serinin en yeni oyunu olacak olan AC: Valhalla 17 Kasım’da çıkışını yapıyor. PC platformu için 269 TL, konsollar için ise 470 TL fiyat etiketiyle satışta olacak. Daha önce sızıntılar ile oynanış videosunu görmüş olsak da dün gerçekleşen Ubisoft etkinliği ile resmi oynanış videosunu da gördük. Oyunun 3 saatini deneyimleyen yayıncılar, oyunun genel olarak AC: Odyssey ile benzerlikler taşıdığını söylüyor. Oyunun en yeni mekaniklerinden olan çift elli silah taşıma ve baskın mekaniği oyunu farklı kılabilir. Merakla bekliyoruz.

Ubisoft Forward Etkinliği: Watch Dogs Legion 29 Ekim’de Çıkıyor

Ubisoft Forward Etkinliği

Ubisoft’un kararıyla oyun süresiz olarak ertelenmişti. Dün yapılan etkinlik ile çıkış tarihini öğrenmiş olduk. Watch Dogs Legion, 29 Ekim’de PC ve konsollar için çıkışını yapacak. Oyunun konsol fiyatı açıklanmasa da PC için 269 TL fiyat etiketiyle satışta olacak. Sinematik fragmanı da paylaşılan Legion, Londra’da geçecek. Oyun hakkında en dikkat çeken özellik ise oyunda belli bir ana karakterimizin bulunmaması.

Hyper Scape Açık Betası Başladı

Ubisoft Forward Etkinliği

Battle royale akımına katılan yeni isim ise Ubisoft oldu. Ubisoft, geliştirdiği Hyper Scape isimli battle royale oyunu ile Apex’e benzer daha hızlı bir oynanış sunuyor. Twitch yayıncılarından görüş alan Ubisoft, oyunun Twitch ile uyumlu olduğunu belirtiyor. Oyunun açık betası bugün itibariyle başladı. Uplay üzerinden siz de açık beta test aşamasına katılabilirsiniz.

Ubisoft Forward Etkinliği

Bu yazımızda Ubisoft Forward etkinliğinden akılda kalan önemli gelişmelerden bahsettik. Bu tarz gelişmelerden haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR