Ücretsiz Apex Legends Kıyafeti, Şimdi Twitch Prime ile Kullanılabilir

Apex Legends

Apex Legends, kısa bir süre önce yakındaki ganimetleri belirli bir aralıkta ışınlayabilen ve tespit edebilen taktiksel destek kahramanı Loba’yı tanıttı. Loba kesinlikle heyecan verici yeni bir kahraman ve eğer onu bazı yeni kıyafetlere giydirmek istiyorsan, Twitch Prime aracılığıyla ücretsiz  kıyafetler giydirebilirsin. Amazon Prime üyeliğiniz varsa Twitch Prime’a sahip olduğunuzu unutmayın.

Apex Legends

Ücretsiz Game Master cildini edinmek için yapmanız gereken tek şey Twitch hesabınızı, Amazon Prime üyeliğinize bağlayın, ardından Apex Legends hesabınızı Twitch hesabınıza bağlayın. Bunu yaptıktan sonra, kaplamayı elde etmek için “Claim Now” düğmesine tıklayabilirsiniz. Ayrıca, oyun üzerinde  mevcut olanları düzenleyebilirsiniz. Şu anda ise, “Forgotten in the Void” Wraith skinini talep edebilirsiniz.

Oyunun yeni karakterini oynamanın en iyi yollarını öğrenmek istiyorsanız, Sezon için oyununuzu nasıl geliştireceğinizi öğrenin. Yeteneklerini ve bir maçın ortasında kullanmanın en iyi yolunu ve güçlerinin diğer karakterlerle nasıl birleştiğini tartışabilirsiniz.

Diğer Apex Legends Fırsatları

Loba’nın tanıtımı ile oyun, Sezon 5’i yeni  güncellemeyle başlattı ve yama notlarını yayımladı. Sezon 5, bir anahtar da dahil olmak üzere bir ton değişiklik yaptı ve haftalık zorluklardan mevsimsel görevlere ve umutsuzca ihtiyaç duyulan yeni bir Mirage eklendi. Ve elbette, her yeni sezon yeni bir savaş geçişi getiriyor ve hepsini görebilirsiniz.

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın.