Umbrella Academy 2.Sezon Bebek Pogo Ne İfade Ediyor?

Umbrella Academy 2.Sezon Bebek Pogo kimdir? Ne ifade ediyor? hepsi Şu yazımızda sizlere The Umbrella Academy dizisinin 2.sezon fragmanı çıktığını söylemiştik. 1.sezonda dizide herkes için büyük anlam ifade eden Pogo karakteri ölmüştü fakat 2.sezon fragmanına göre yeni sezonda Pogo ve Bay Hargrevees’i birlikte görüyoruz. Peki bu dizi için ne ifade ediyor?

Umbrella Academy 2.Sezon Bebek Pogo

Bebek Pogo Kimdir?

1.sezonun en tuhaf ve en önemli karakterlerinden olan Pogo Umbrella Academy çocuklarını şüphesiz ki bir arada tutan karakterdi. Ne yazık ki Vanya güçleri kontrol altından çıktığında, Pogo’nun kendisine yapılanlardan haberi olduğunu öğrenmişti ve onu öldürmüştü.

Fragmana göre; 2.sezonda 60’lı yıllarda kendilerini bulacak olan Umbrella Academy çocukları, gelecekte onları evlat edinecek olan babaları Reginald Hargrevees’in genç haliyle tanışırlar. Fakat birkaç sahne sonra altında bezi olan küçük bir şempanzenin elini tutmuş olan Bay Hargreeves’i görürüz. Bu da demek oluyor ki Pogo bizim tanıdığımız ve sevdiğimiz karakter olacak geri dönemeyecek olsa da, onun gelişim sürecini görme şansını edebileceğiz.

Umbrella Academy 2.Sezon Bebek Pogo

Bebek Pogo’nun Ortaya Çıkışı Neler İfade Edebilir?

Küçük Pogo’nun ortaya çıkışı dizinin ilerleyişinde küçük bir döngü yaratabilir. Beş numara kardeşleriyle buluşunca onlara tek tek onları Reginald ile tanıştırır. Belki de çocuklar babalarına bir gün konuşan bir şempazesini asistanı yapabileceğini söyler ve böylece bir zamanda yolculuk paradoksuyla karşı karşıya kalırız. Zaman yolculuğu baya meşakatli iş..

Pogo ile ilgili başka bir ihtimal de genç Pogo’nun kardeşlerle birlikte geleceğe gidip, Vanya’nın Pogo’yu öldürmeden önce Pogo’yu kurtarması.

Umarız ki Pogo’nun fragmanda varoluşu bize 2.sezonda Reginald’ın neden Pogo’yu asistanı yaptığını ve Pogo ile ilgili merak ettiğimiz bilgileri verir. Pogo’nun efendisine düşkün olduğunu biliyoruz ama bize sorarsanız bir şempanzeyi uşağa dönüştürmek çok acımasız. Belki de 2.sezon bize bunun da cevabını verir.

Umbrella Academy 2.Sezon Bebek Pogo

Umbrella Academy fragmanındaki bebek Pogo’nun neler ifade edebileceğini anlattık. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR