Undertaker Belgeseli Undertaker The Last Ride Başladı

undertaker belgeseli the last ride

Undertaker belgeseli Undertaker The Last Ride ilk 3 bölümüyle çıkış yaptı. WWE efsanesi Undertaker’in hayatını konu alan yapım, sonraki 2 bölümüyle son bulacak.

İlgili ya da ilgisiz herkesin yakından tanıdığı WWE efsanesi Undertaker için yapılan belgesel The Last Ride, WWE Network üzerinden izlenebilir durumda. Halihazırda ilk 3 bölümü yayınlanmış olan belgesel, 1 saatlik bölümlerle beraber, Undertaker’in kariyerini başlangıçtan sonuna kadar detaylıca ele alıyor. Ayırca belgeselde The Rock, Hulk Hogan, Stone Cold Steve Austin gibi yıldızlar da bulunuyor.

undertaker belgeseli the last ride

Undertaker Belgeseli, Undertaker The Last Ride

Otoriteler tarafından oldukça beğenilen belgesel, ilk 3 bölümüyle beraber gayet iyi yorumlar almış durumda. WWE’nin yaptığı işi takdir eden Undertaker fanları, dövüş sporunun ve WWE dünyasının arka planını görmekten oldukça memnun görünüyorlar. Undertaker’in sadece WWE içi değil, sahne dışı yaşamına da değinen yapım; yayınlanmış olan ilk 3 bölümüyle izleyicileri gayet tatmin etmiş durumda.

Siz de eğer WWE efsanesinin yaşamını bütün detaylarıyla öğrenmek istiyorsanız Undertaker belgeseli Undertaker The Last Ride’yi WWE Network üzerinden izleyebilirsiniz, belgeselin ne yazı ki Türkçe dil seçeneğini bulundurmadığını hatırlatalım.

undertaker

Daha fazla haber için Otağ‘ı takipte kalmayı unutmayın!