Üniversite Öğrencileri İçin Uygun Fiyatlı 3 Laptop

Uygun Fiyatlı 3 Laptop

Henüz üniversite tercihlerini yeni yapmış ve önümüzdeki yıl üniversite okuyacak öğrenci dostlarımız için en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarları bu içeriğimizde uygun fiyatlı 3 laptop başlığında listeleyeceğiz.

ASUS X409MA-BV086

Uygun Fiyatlı 3 Laptop

Uygun fiyatlı 3 laptop listesi için seçtiğimiz ilk fiyatına göre güçlü özelliklere sahip bilgisayar Asus’un X409MA modeli. Özellikle Microsoft programları ve internet tarayıcı odaklı kullanacak kullanıcılar için önerdiğimiz bu uygun fiyatlı laptop, içerisinde 4. nesil bir Intel Celeron işlemciyi barındırıyor.

İş odaklı bu bilgisayar, 4GB RAM ve 256GB’lık SSD depolamaya sahip. Özellikle iş odaklı bir bilgisayarda HDD yerine SSD kullanmak günlük kullanımda bilgisayarın daha fazla performans sunmasını sağlıyor. Asus’un bu uygun fiyatlı laptop kategorisine girebilecek bilgisayarı, 2500-3000₺ gibi bir fiyat aralığında satın alabilirsiniz.

Dell Inspıron 3580

Uygun Fiyatlı 3 Laptop

Sıradaki uygun fiyatlı bilgisayarımız ise Dell’in Inspıron 3580 modeli. İş ve Ofis odaklı olan Dell’in bu bilgisayarı, günlük yaşamda okul ve iş odaklı işlemlerinizi rahatlıkla karşılayabilir ve 256GB’lık SSD depolaması sayesinde hem dosyalarınızı 256GB’lık bir alanda depolayabilir, hem de günlük işlemlerinizi SSD teknolojisi sayesinde daha hızlı ve herhangi bir kasma sorunu yaşamadan yapabilirsiniz.

İşlemci olarak içerisinde yine Intel Celeron 4. nesil bir işlemci barındıran Dell Inspıron 3580’i 3000-3500₺ fiyat aralığında rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Casper Nirvana C400

Uygun Fiyatlı 3 Laptop

Ergonomik tasarımıyla birlikte Casper Nirvana C400’e de uygun fiyatlı laptop listemizde yer vermek istedik. Casper’in ince detaylara sahip bu bilgisayarı, özellikle taşınılabilirlik konusunda tam olarak üniversite öğrencilerine göre diyebiliriz.

Casper C400, gücünü 5. nesil Intel Core i3 işlemciden alıyor. Bunun yanı sıra günlük işlemlerinizi kolaylaştırmak için ise Casper Nirvana C400, içerisinde 4GB RAM ve 128GB SSD depolamaya sahip. Taşınılabilirlik konusunda oldukça rahat olan bu bilgisayarın fiyatı 3000-3500 fiyat aralığında.

İşte bu kadar!

Üniversite okuyacak dostlarımız için hazırladığımız uygun fiyatlı 3 laptop listemiz bu kadardı. Daha fazla bu tarz içerikler için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın.