Valorant’a Teslim Olma ve Ranked Modu Geliyor

valorant'a teslim olma ve ranked modu

Riot’un blog yazısında , bu hafta beklenen 1.02 yamasının çok önemli bir özellik ile geleceği duyuruldu. Valorant’a teslim olma ve ranked modu geliyor.

Oyuncuları mutlu edecek bu yama, maçın en kopuk ve ümitsiz anlarında oyuncalara erkenden pes etme hakkı tanıyacak. Popüler oyun çıktığından beri çoğu oyuncunun yenilgiyi kabullendiğinde veya maçtan acil bir nedenle ayrılması gerektiğinde çıkamaması üzerine gelen şikayetler ve sorular üzerine gelecek yama ile oyuna aktarılacağı açıklandı. Riot, özelliğin nasıl çalışacağına dair herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Oyuncuların akıllarında kalan önemli sorulardan biri ise maçlarda pes edildiğinde kazanç veya kayıpların iptal edilip edilmeyeceği. İlgili yapımın soru paneline ulaşmak isterseniz bloglarına göz atabilirsiniz.

valorant'a teslim olma ve ranked modu

Valorant’a Teslim Olma ve Ranked Modu Ne Zaman Gelecek

Oyuna getirilecek erkenden teslim olma özelliğinin yanında bu yama ile gelmesi beklenen dereceli maçlar hakkında Oyun Direktörü Joe Ziegler kendi Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

Oyunun geliştiriclerinden Ziegler, kendisine ait Twitter hesabından yaptığı açıklamayla dereceli maçların 22-28 Haziran tarihleri arasında aktif edileceğinin muhtemel olduğunu duyurdu.

valorant'a teslim olma ve ranked modu

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.