Vikings 6.Sezon 11.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

vikings 6.sezon 11.bölüm

Vikings 6.sezon 11.bölüm ne zaman devam edecek sorusu izleyiciler için bir hayli merak edilmekte. Vikings 6. sezon 11. bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunu bir nebze aklınızdan giderilmesini planlıyoruz. En azından biz öyle umuyoruz.

History yapımcılığındaki Vikings 6.sezonu Şubat ayında yayınlanan sezon A’nın son bölümü ile sona erdi. Peki bundan sonra seri ne zaman geri dönüyor?

Vikings 6.Sezon 11.Bölüm Ne Zaman Devam Edecek?

Vikings 6.Sezon 11.Bölüm

Vikings 6.sezon 11.bölüm ne zaman yayınlanacağını hayranları bir hayli bilmek istiyorlar. Son sezonun ikinci yarısı 2020’nin sonuna kadar çıkacağı düşünülüyor. 2020 Comic Con etkinliği sırasında yeni bir fragman düştü ve bu fragmanda Vikings 6.sezon 11.bölüm hakkında bildiğimiz her şey var.

Vikings 6. sezon, 10 bölüm daha yayınlanacak şekilde ayarlandı ve diziyi toplamda 20 bölüme çıkardı. Bununla birlikte, 11. bölümün History ve Amazon Prime’da yayınlanması için uzun bir bekleyiş olacak. IMDb, serinin yıl bitmeden tekrar yükselişe geçeceğini öne sürüyor. Şimdilik tam bir tarih bulunmamak ile beraber çok yakında gelişmelerin olacağı düşünülüyor.

Vikings 6.Sezon BJorn Öldü Mü?

Vikings 6.Sezon 11.Bölüm

Vikings 6.sezon 11.bölüm için fragmanında Prens Oleg’i (Danila Kozlovsky’nin oynadığı) dini bir ritüele katıldığını gösteriliyor. Taraftarlar daha sonra ölü olarak kabul edilen Bjorn’u (Alexander Ludwig) büyük bir orduyla yüzleşmek için bir ata binerken görüyorlar.

Serinin ikinci yarısındaki bölümlerin hiçbiri henüz isimlendirilmemiş. İkinci yarı, İngiltere’de Amazon Prime’da da izlenebilecek. Beşinci sezon da iki yıla bölündü ve ilk yarı Kasım 2017’de yayınlanmıştı. Beşinci serinin ikinci yarısı ertesi yıl Kasım ayına kadar yayınlanmadı.

Şu anda, 10.bölüm henüz İngiltere’de mevcut olmadığı için ne olacağını söylemek zor. Ancak taraftarlar, Oleg’in İskandinavya’ya yakın saldırısının farkında. Bölümün özeti şöyle diyor: “Ivar (Alex Høgh Andersen) ve Igor (Oran Glynn O’donovan) Oleg’e karşı komplo kurmaya devam ederken, Kings Harald ve Bjorn istilaya karşı savunmak için çılgınca hazırlıklar yapıyorlar. Ancak hızlı çalışmalarının çabaları görülecektir.”

Vikings 6.Sezon 11.Bölüm

Hayranlar, Bjorn’un dizinin ilk yarısının sona ermesinden sonra hala hayatta olduğunu duymaktan büyük bir mutluluk duyuyorlar. Ubbe (Jordan Patrick Smith) ve Torvi (Georgia Hirst) İzlanda’da Floki’ye (Gustaf Skarsgård) ne olduğunu bulmaya çalışıyorlar. Floki bir sonraki bölümde bulunmazsa, bu hikaye serinin ikinci yarısının ana konularından birisi olabilir.

Vikings 6.Sezon Ne Zaman? Vikings 6.Sezon 11.Bölüm adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!