Vikings 7.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Vikings 7.Sezon 1.Bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Vikings 7.Sezon 1.Bölüm hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu içerikle merakınızı gidereceğiz. Dilerseniz hemen başlayalım!

Vikings Nedir?

Tarihsel drama ve aksiyon-macera Kanada TV dizisi Michael Hirst tarafından yazılmış ve yaratılmıştır. Dizi, efsanevi İskandinav kahramanları Viking Ragna Lothbrok’un efsanelerinden ilham alıyor. Dizinin şimdiye kadar ilk yarısı Şubat 2020’de, geri kalanı ise yıl içinde olmak üzere altı sezon prömiyer yaptı. Ocak 2019’da dizinin son sezonu olacağı söylendi. Gelin Vikings 7.Sezon 1.Bölüm ne zaman çıkacağını birlikte öğrenelim.

Vikings 6.Sezon Özeti

Vikingss 6.Sezon

Son bölüm kafa karıştırıcıydı ve herkesin Bjorn’un gerçekten ölü olup olmadığı konusunda şüphe duymasına neden oldu. Ve gelecek sezon hakkında daha fazla soru ile: Ivar Rus’u terk edecek mi yoksa Oleg’i devirmek için planlarını takip edecek mi? Ubbe Floki’yi bulacak mı? Kral Alfred nerede? Bu sorulara çok fazla cevabımız yok, ancak sizi neyin beklediğini öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Vikings 7.Sezon 1.Bölüm Oyuncuları

Vikinglerin 7. sezonunun tamamı gösterilecekse, önceki sezonların ana oyuncu kadrosu geri dönecek. Oyuncu kadrosunda herhangi bir yeni katılım beklemiyoruz, ancak şovu yapanlar bizi şaşırtabilir. Rollerini yeniden canlandıracak oyunculardan bazıları;

  • Katheryn Winnick, Lagertha olarak, 
  • Alexander Ludwig, Kral Bjorn olarak, 
  • Ürdün Patrick Smith Ubbe olarak, 
  • John Kavanagh Sheer olarak
  • Marco Ilsø Hvitserk olarak, 

Ayrıca Alex Anderson’ın Kemiksiz Ivar’ı, David Lindstrom’un Sigurd’u, Ben Robson’u Kalf’ı ve Danila Kozlovsky’nin peygamber Oleg’i canlandırmasını bekleyebiliriz. 

Vikings 7.Sezon 1.Bölüm Çıkış Tarihi ve Fragmanı

Şovun son sezonunun kalan 10 bölümü, 30 Aralık’ta ABD, İngiltere, Almanya, Avusturya ve İrlanda’da Amazon’dan ulaşılabilecek. Final bölümlerinin fragmanı ise yayınlandı ve sosyal medyadan paylaşıldı.

Vikings 7. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

Vikings Final Sezonu Fragmanı

Vikings, efsaneye göre savaş ve savaşçıların tanrısı Odin’in soyundan gelen Viking Kralı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hikayesini ekrana taşıyor. Final sezonu 31 Aralık’ta Türkiye’de başlıyor

Vikings 7.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!