Vikings 7.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Fragman!

Çoğumuz hevesle Vikings 7.sezon çıkış tarihini bekliyorduk. Vikings 1.sezonunu Mart ayında ve 6.sezonunu 4 Aralık 2019’da yayınlandı. 2020’nin sonuna yaklaşmamız nedeniyle de Vikings 7.sezon çıkış tarihi için büyük bir merak ve beklenti var. Biz de sizlerin merakını gidermek adına bu yazımızı hazırladık. Gelin akıllardaki soruların cevabını birlikte öğrenelim…

Vikings Yeni Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Bildiğiniz üzere Vikings’in 6.sezonu 2 parça halinde yayınlanacak ve her parça 10 bölümden oluşacaktı. Sezonun ilk 10 bölümlük parçası 2020 yılının başlarında yayınlanmışken 2020’nin sonlarına yaklaştığımızda; Yeni bölümler ne zaman? 7.sezon var mı? gibi sorular akıllarda belirmeye başladı.

vikings-7sezon-

Vikings 7.Sezon Çıkış Tarihi

Ocak 2019’da altıncı sezonun dizinin son sezonu olacağı açıklanmıştı, bu açıklama bize yedinci sezonun olmayacağını söylese de son sezonun, yani iki parçadan oluşan altıncı sezonun, henüz tüm bölümleri yayınlanmadı. Yeni bir sezonun olmayacağı izleyicileri üzse de final sezonunun ikinci kısmı heyecanla bekleniyor. Peki yeni sezon yoksa çıkacak son 10 bölümün tarihi nedir? Gelin yazımızın devamında bunu da öğrenelim.

vikings-son-sezon

Vikings Yeni Bölümler Ne Zaman

Vikings 6.sezon, ilk kısmının 10.bölümü ile 2020 Şubat ayında sona erdi.

Yeni bölümler için yayınlanan görüntüler Bjorn Ironside’ın (Alexander Ludwig) hala hayatta olduğunu gösterdi ve bu durum Ivar’ı (Alex Hogh Andersen) şok etti. Taraftarlar, altıncı sezon bölüm B olarak bilinen ikinci kısımda yani son bölümlerde Ivar’ı yenip yenmediğini bilmek istiyor. 

vikings-yeni-bolum

Prens Oleg’in (Danila Kozlovsky tarafından canlandırıldı) dini bir ayine katıldığını gösteriyor. 

Hayranlar daha sonra öldüğü sanılan Bjorn’u (Alexander Ludwig) büyük bir orduyla yüzleşmek için ata binerken görüyorlar. 

Vikings Son Sezon Çıkış Tarihi

Amazon, heyecanla beklenen son 10 bölümün 30 Aralık’ta Prime Video’da yayınlanacağını doğruladı.

Son bölümler için yayınlanan resmi fragmanı sizler için aşağıya bıraktık iyi seyirler…

Vikings 7.Sezon Ne Zaman? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!