Vikings Dizisinin Özel Klibi Geliyor

Vikings Özel Klibi

Vikings dizisinin özel klibi geliyor. San-Diego Comic-Con Home panelinde gösterinin yıldızlarından bazılarının da içinde bulunduğu video verilecek.

Dizi, evde olsa bile son görünümünü San Diego Comic-Conits’te en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Ancak fanlar serinin nihai SDCC görünümü için yüksek bir çıtayı oluşturdular. Geçmişteki SDCC’ler sırasında, hayranlar interaktif bir balta fırlatma istasyonuna sahip bir Viking olmak için eğitildiler, bir Vikings Longship’i sürdüler ve hatta Gaslight Bölgesi’nin sokaklarından ve Liman’a kadar uzanan sürükleyici bir cenazeyi takip ettiler.

vikings dizisinin özel klibi

Vikings Dizisinin Özel Klibi: “Vikings: Valhalla”

“Vikings: A Look Back with The Lothbroks” başlıklı panelde 24 Temmuz Cuma günü saat 11.00 PST’de yayınlanacak. Dizi sorumlusu, yazar ve yönetici yapımcı Michael Hirst ile birlikte yıldız Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok) Katheryn Winnick (Lagertha), Alex Ludwig (Bjorn Ironside), Clive Standen (Rollo) ve Jordan Patrick Smith (Ubbe) hayranların favorileri, yapımın en sevdikleri anlarını ve bu anların yarattığı etkiyi tartışacak. Özel bir klip aracılığıyla son sezonuna bir göz atacaklar.

Tarih yapımının, sonbaharda galası yapılacak altıncı ve son sezonunun ikinci yarısında. Gösteri sona ererken, korkunç yaşam tarzının derinlemesine incelenmesi, yapımın devam filmi olan yapım özel bir hayran kitlesi yarattı. Kendileri, çağının en büyük kahramanı Ragnar Lothbrok’un ve Viking kabilelerinin Kralı olmak için yükselirken kabilenin kardeşleri ve ailesinin maceralarını anlatıyor. Efsaneye göre Lothbrok, Odin’in doğrudan soyundan geliyor.

Vikings Dizisinin Özel Klibi

Vikings Dizisinin Özel Klibi Geliyor haberini sizlere sunduk. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.