Wandavision 1.Sezon Ne Zaman Geliyor?

Marvel Stüdyoları’nın 2021’in başlarında Disney + ‘da prömiyerini yapan büyüleyici yeni dizisi WandaVision, Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin başrollerini paylaşıyor. Marvel Stüdyoları’ndan yalnızca Disney + üzerinden yayınlanan ilk dizidir.

Wandavision Konusu

Disney + ‘a göre şov,  Avengers: Endgame’den sonra başlıyor ve klasik televizyon ile Marvel Sinematik Evreninin bir karışımıdır. Şovun ilk sezonu 6 bölüm olması bekleniyor. Burada Wanda Maximoff ve Vision idealize edilmiş banliyö yaşamları yaşayan iki süper güçlü varlıktır. Hayranların bildiği gibi, Vision aslında Avengers: Endgame’de öldü, bu da şovun ilerlemesi için işleri gerçekten ilginç kılıyor. Collider’a göre Marvel Sinematik Evreni dördüncü aşamaya geçmeye başladığında, gösteri Wanda için de her şeyi değiştirecek.

Wandavision Ne Zaman Geliyor?

Marvel Studios ve Disney + ayrıca 1950’lerden bazı sahneler, muhtemelen 1980’lerdeki bir bölüme kadar gösteriden neler bekleyebileceğimizi gösteren yepyeni görüntüler yayınladı.

Wandavision Oyuncuları

Elbette Wanda ve Vision, Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’yi tekrar birlikte göreceğiz. Ancak MCU’dan eğlenceye katılacak tek tanıdık yüzler bunlar değil. Teyonah Parris, Kat Dennings ve Randall Park, sırasıyla Monica Rambeau, Darcy Lewis ve Jimmy Woo rollerini yeniden canlandırmak için filmlerden dönecekler.

Çıkış Tarihi

Marvel Studios bize beklediğimiz güncellemeyi verdi, 15 Ocak 2021’de çıkacak ve yeni yıla başlamak için mükemmel bir dizi olacak.

Wandavision Ne Zaman Geliyor? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!