Warner Bros, Yeni Batman Oyununu Bu Yaz Duyurabilir

yeni batman oyunu warner bros

İddialara göre Warner Bros Montreal, yeni Batman oyununu bu yaz duyurabilirmiş. Yapımın, beklenenden çok çok daha erken geleceği söyleniyor.

En son 5 sene önce çıkan ve seriye mükemmel bir final yapan Rocksteady eseri Batman Arkham Kngiht’ın üzerine bir oyun görememiştik. Rocksteady’nin yeni bir Superman ya da Flash oyunu yaptığı söylentileri bir kenarda dursun, DC Comics çizgi romanlarının haklarına sahip olan şirketin oyun stüdyolarında Kara Şövalye için yeni bir oyun üzerinde çalışıldığı bilinen bir gerçek.

yeni batman oyunu warner bros

Warner Bros Yeni Batman Oyununu Bu Yaz Duyuracak

Gelen son söylentilere göre toplamda 5 senedir planlanma ve yapış amasında olan yeni Batman oyunu, bu yaz Warner Bros Montreal tarafından duyurulabilir. Oldukça uzun süredir yapılan oyununsa yeni nesil konsollara ve PC platformuna gelmesi bekleniyor. Konu hakkında ortaya çıkan söylentiler, orijinalinde oyunun çok daha erken duyurulacağının ancak Covid-19 pandemisi nedeniyle bütün yapım sürecinin durduğunu ve yeniden başladığını belirtiyor. Ayrıca ilgili stüdyo yeni oyunuyla birlikte, tıpkı filmlerde olduğu gibi, bir DC Oyunları Evreni oluşturmak istiyormuş.

yeni batman oyunu warner bros

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!