WarnerMedia Yeni Başkanını Resmi Olarak Tanıttı

warnermedia yeni başkan

WarnerMedia yeni başkanını seçti, kazanan ise Priya Dogra oldu. Dogra, Haziran sonunda istifa eden Giorgio Stock’un yerini aldı. 

Dogra, Haziran sonunda istifa eden Giorgio Stock’un yerini aldı. Dogra, şirketin başına gelir gelmez WarnerMedia International Networks başı Gerhard Zeiler’e rapor verecek. Şu an şirket için strateji ve kurumsal gelişimi için yönetici yardımcısı olarak mevcut sorumluluklarını sürdürecek.

warnermedia yeni başkan

WarnerMedia Yeni Başkanı Priya Dogra

Zeiler şunları söyledi: “Priya, WarnerMedia’nın genel kurumsal büyüme girişimlerini ve özellikle de doğrudan tüketiciye stratejimizi yönlendiren birinci sınıf bir yöneticidir. Onun uluslararası işletmelerdeki liderliği, tutkusu ve bilgisi kuruluşumuz üzerinde hemen bir etki yaratacaktır. Liderlik ekibime, EMEA ve APAC işlerimize harika bir artıdır.”

Variety

Yeni görevinde Dogra, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya-Pasifik bölgesindeki temel Turner ve premium HBO ağları dahil şirketin programlama, reklam, dağıtım ve operasyonlarından sorumlu olacak. Bu bölgelerdeki çocuklar ile ilgili işler için Dogra, kısa bir süre önce Warner Bros’ta uluslararası çocuklar, genç yetişkinler ve klasiklerin başkanlığına atanan Tom Ascheim ile sorumluluk paylaşacak.

warnermedia yeni başkan

Dogra, “Özellikle şu anda sevgili markalarımızı ve yüksek kaliteli içeriği doğrudan dünyanın her yerindeki tüketicilerle buluşturma çabalarımıza odaklandığımız için bu rolü üstlenmekten heyecan duyuyorum.”

Variety

2009’dan beri şirkette çeşitli kapasitelerde görev yaptı. Time Warner, Inc için birleşme ve devralmaların başı olarak bir görev aldı.

WarnerMedia Yeni Başkanı haberimizin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!