Watch Dogs Legion 4K Oynanabilecek

Watch Dogs Legion 4K Oynanabilecek

Ubisoft’un yeni bir Grand Theft Auto yapıyoruz diye Driver serisini değiştirerek piyasaya ilk kez 2010 yılında sürdüğü Watch Dogs serisi ilk yıllarında Ubisoft‘un hedeflediği bir başarıyı elde edemese de oyun tarihinde kendine hatırı sayılır bir yer edindi. Oyunculara özgün bir senaryo ve oynayış sunan oyun serisinin ikinci oyunu ise 2016 yılında aramıza katıldı, yıllar geçtikçe adından daha söz edilir hale gelen seri ise önümüzdeki günlerde yeni oyunuyla piyasalara girmeye hazırlanıyor. Son haberlere göre, yeni nesil konsollarda Watch Dogs Legion 4K oynanabilecek.

Watch Dogs Legion 4K Oynanabilecek

Ubisoft’un 29 Ekim 2020‘de piyasaya sunacağı Watch Dogs Legion‘ın piyasa tarihi yaklaştıkça gerek eski nesil konsollarda gerekse yeni nesilde nasıl olacağına dair bazı haberler gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Ubisoft yetkilisi Lathieeshe Thillainathan’ın Reddit‘de katıldığı bir etkinlikte oyun hakkında merak edilen soruları cevapladı. Lathieeshe Thillainathan bu etkinlikte oyunun yeni nesillerde hangi çözünürlüğü desteklediğini açıkladı. Thillainathan Watch Dogs Legion‘ın her iki yeni nesil konsolda da yani Playstation 5 ve Xbox Series X için 4K çözünürlükle 30 FPS oynanabileceğini açıkladı. 4K ve 30 FPS desteğinin yanı sıra oyunun ışın izleme teknolojisini de desteklediğinden de bahsetti. Bu durumla PC’de devasa sistemlerle elde edilen o göz alıcı grafiklerin ve akıcı oynayışın yeni nesillerde de olacağını doğruladı.

Watch Dogs Legion 4K Oynanabilecek

Oyunculara distoptik Londra’da sonsuz bir açık dünya sunacağını açıklayan Ubisoft oyuncuları grafik, oynayış ve hikaye açısından epey bir yükseltmeyi başardı diyebilirim, umarım beklentileri karşılayabilecek bir oyun olur. 29 Ekim’de piyasaya giriş yapacak Watch Dogs Legion şuan PC, Playstation 4 ve Xbox One’da ön sipariş edilebilir halde ayrıca oyunu eski nesiller için alanlar yeni nesil konsollara ücretsiz bir şekilde yükseltebilirler.

Daha fazla bu tarz oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.