Watch Dogs Legion Sızıntıları Ayyuka Çıktı

Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Watch Dogs Legion sızıntıları ayyuka çıktı. Bu ekran görüntüleri bazı operatörleri ve onların özelliklerini gösteriyor.

Son zamanlarda sıkça sızıntılarla adı duyulan Ubisoft, yeni bir sızıntıyla daha gündeme geldi. Daha önce sızdırılan 30 dakikalık Valhalla Videosu kadar büyük bir haber olmasa da, imgur üzerinden internet kullanıcıları ile buluşan yeni ekran görüntüleri sayesinde Watch Dogs Legion’da kontrol edebileceğimiz bazı karakterler hakkında bilgi sahibi olduk.

Watch Dogs Legion Sızıntı

Watch Dogs Legion Sızıntıları

Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere ajanın susturucu bir silahı, havalı bir ajan arabası ve ajan saati var. Özellikle susturuculu silahı nedeniyle gizlilik gerekilen yerlerde kullanılmaya oldukça uygun bir karakter. Futbol holiganı ise dövüşler sırasında yardım için arkadaşlarını çağırabiliyor ve daha az hasar alıyor. Polis memurunu içeren ekran görüntüsünde ise diğer ekran görüntülerinden farklı olarak polis memurunun yanında kırmızı bir ret sembolü var. Bu sembol henüz o karakteri açamadığımız anlamına gelebilir.

Polis memurunun özellikleri ise polis karakollarına rahatça girebilmek, polis copu ve takımdaki diğer üyelerin hapisten çıkmasını sağlamak. Özellikle farklı oynanabilir karakterler ekleyerek oyuna oynanış çeşitliliği sunuluyor. Yapım en son bilinmeyen bir tarihe ertelenmişti. Eğer hem oyun hakkında yeni bilgilerden haberdar olmak hem de ücretsiz olarak bir önceki oyunun bilgisayar sürümüne sahip olmak istiyorsanız 12 Temmuz’daki “Ubisoft Forward” etkinliğini kaçırmayın. Sızan ekran görüntüleri:

Watch Dogs Legion sızıntısı haberini sizlere sunduk. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR