Whatsapp Dört Cihazdan Bir Hesaba Bağlanılabilecek

whatsapp dört cihaz

Whatsapp geçtiğimiz günlerde aynı hesaba farklı cihazlardan bağlanılabilecek bir geliştirme üzerinde çalıştığını duyurdu. Whatsapp dört cihazdan bir hesaba bağlanılabilecek.

WhatsApp’taki yeni değişikliklerle ilgili düzenli güncellemeler yayınlayan popüler bir web sitesi olan WABetaInfo, Twitter hesabında WhatsApp kullanıcılarının bir WhatsApp hesabını dört cihazdan kullanmalarını sağlayan bir ekran görüntüsü paylaştı. Özellik şu anda geliştirilme aşamasında ve beta testi için yayınlanmadı. WABetaInfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsü, WhatsApp’ın hesabı birden fazla cihazda etkinleştirmek için WiFi kullanacağını gösteriyor.

whatsapp dört cihaz

Whatsapp Dört Cihazdan Bir Hesaba Bağlanılabilecek mi? Ne zaman gelecek?

Şu anda, kullanıcıların aynı WhatsApp hesabına sahip birden fazla cihazda oturum açmış olmaları mümkün değildir. Bir kişi başka bir cihazda WhatsApp hesabında oturum açarsa, bunu yalnızca bir cihaz için yapabilir ve oturum açmaya çalıştığı diğer tüm cihazlardan çıkış yapar.

Özellik hakkında henüz başka ayrıntı paylaşılmadı ve yalnızca özelliğin kullanıcıların WhatsApp hesaplarını farklı cihazlarda nasıl kullanmasına tam olarak izin vereceğini bulmak için daha fazla güncelleme bekleyebiliriz. Resmi sürümü hakkında henüz bir bilgi yok.

Telegram hakkında yazımız : Tıkla oku

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!