WhatsApp Sohbet Senkronizasyonu ile Birden Fazla Cihaz Destekleyecek

WhatsApp Sohbet Senkronizasyonu

Bir iPad uygulamasının da geliştirildiği düşünülüyor

Facebook’a ait WhatsApp sohbet senkronizasyonu üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. WABetaInfo, WhatsApp’ın bir hesabı ayrı bir iPad uygulaması da dahil olmak üzere birden fazla cihazda kullanma yeteneğini test ettiğini bildiriyor. WhatsApp şu anda bir telefon hesabına geri bağlanan WhatsApp Web aracılığıyla birden fazla cihazı desteklediğini söylemeyi unutmayalım.

WhatsApp Web, bir telefonun açık olmasını ve web’e bağlanmasını gerektirir, ancak bu yeni çoklı cihaz desteğinin bir telefona sürekli olarak bağlanması gerekmeyecek ve kişilerin aynı anda birden fazla cihazda WhatsApp’ı kullanmasına izin verecek.

WhatsApp Sohbet Senkronizasyonu İle İlgili WABeta Info’nun Tweet’i:

Aylardır söylenen bu yeni cihaz özelliği, muhtemelen sohbet geçmişi senkronizasyonunu destekleyecek ve WhatsApp kullanıcılarının mesajlarını cihazlar arasında senkronize etmesine izin verecek. WABetaInfo, WhatsApp’ın birden fazla cihaz desteği piyasaya sürülmeye hazır olduğunda uzun süredir söylentilere konu olan iPad uygulamasını yayınlayacağını da bildirdi.

WhatsApp Sohbet Senkronizasyonu

WhatsApp’ın şu anda 2 milyar kullanıcısı var ve son aylarda viral mesajalrın iletimini sınırlandırmak için özellikler sunuyor. WhatSapp, kullanııların mesajlaşma hizmetine yayılabilecek yanlış bilgileri çürütmelerine yardımcı olmak için geçen hafta bir arama özelliği de ekledi.

Daha fazla bu tarz içerik için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın.