WWE Koronavirüs Skandalı Ortalığı Karıştırdı

WWE koronavirüsten dolayı bütün çalışanlarına maske kullanma zorunluluğu getirdi. Peki bu kararı almalarındaki neden neydi?

COVID-19’un patlak vermesinin ardından şirket maske kullanımını zorunlu kıldı. Koronavirüs vakalarının sayısının artmasına rağmen, şirket programını bozmadı ve devam etmeye karar verdi. WrestleMania’yı Florida’daki Performans Merkezi tesisine taşıdılar.Sunumlarını uyarlamak ve değiştirmek zorunda olsalar da, yayınlarına devam ettiler Bu yaklaşımın riskleri büyüktü ve sonuçları da oldu. Performans Merkezinde çalışan birden fazla kişinin COVID-19 testi pozitif çıktığı öğrenildi. Şirketin en tanınmış kişilerinden biri olan Renee Young, onaylanan vakalar arasındaydı.

WWE Koronavirüs

WWE Koronavirüs’e Karşı Önlem Aldı Mı?

Anonim bir gelişimsel yetenek şirketinin şirketin koronavirüs’e karşı hiçbir önlem almadığını haber etmesi şirketin durumunu zorlaştırdı. Ayrıca gelişimsel yetenek şirketi şirketin çalışanlarına hastalık hakkında bilgi vermesinin yasaklandığını iddia etti. Şirket ayrıca şirketin üç gün boyunca 12 saat sürebilen kayıt programına karşı da konuştu. En endişe verici şekilde, şirketin Merkezinde bir test süreci olmadığı ve Performans Merkezinde bulunanların maske takmasının önemi olmadığı belirtildi. Bu son tartışma diğer güreş haberleri tarafından da desteklendi.

Pro Wrestling Sheet WWE’nin çalışanlarını bilgilendirdiğini ve canlı göstericilerin yüz maskelerini kullanmaya başlandığını doğruladı.Ayrıca Maske takma kuralına uymayanlar için ceza verileceğini açıkladı.Kurala uymayanlar, ilk ihlalleri için 500 dolar para cezasına tabi olacaklar, ikinci ihlal için 1000 dolar olarak ikiye katlanacak. Bununla birlikte, halkada performans gösteren kişilerin maske takması gerekmeyecektir. Ayrıca raporda WWE’nin COVID-19 Performans Merkezine giren herkesi test ettiği belirtiliyor.

WWE Koronavirüs

WWE koronavirüs skandalını sizlere sunduk. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR