WWE Undertaker Emekli Mi Oldu?

Undertaker Emekli Mi

WWE’nin süperstarı olarak bilinen Mark Calaway nam-ı diğer Undertaker emekli oldu mu? The Last Ride’ın son bölümünde WWE kariyeri hakkında bilgiler açıkladı. Detaylar haberimizde…

WWE Efsanesi Undertaker Emekli Oldu Mu?

WWE efsanesi Undertaker görünüşe göre The Last Ride’ın son bölümünde güreş halkasından emekli olduğunu duyurdu. Undertaker (Mark Calaway) neredeyse otuz yıldır Vince McMahon’un Dünya Güreş Eğlence’si için bir cazibe merkezi oldu ve Kasım 1990’da WWE’nin imza başına ödeme yapması için Survivor Serisinden birinde ilk kez sahneye çıktı. Uzun ömürlü olduğu için övgü aldı ve geçen Haziran ayında WWE’nin Super ShowDown programında John Cena ve hatta Goldberg’e karşı büyük maçlarda güreşerek yarı zamanlı bir rol aldı.

Undertaker Emekli Mi

Geçen ay, WWE belgesel dizisi The Last Ride’ı yayınlanmaya başladı. Beş bölümlük seri, Undertaker’in kariyer ve yaşamını 2017’nin WrestleMania’sından bu yılki WrestleMania’ya kadar anlatıyor Undertaker’in sinematik Boneyard maçında AJ Styles’ı güreştiği ve eleştirmenlerden ve hayranlardan övgü dolu eleştiriler aldığını belgeliyor. Belgesel dizisi, Undertaker’ın emekli olma kararı verme mücadelesi ve bu “mükemmel” emekliliği kovalamasıyla derinlemesine ilerliyor.

The Last Ride Serisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Bugün WWE, Undertaker’ın The Last Ride serisinin son bölümünü yayınladı ve Deadman’ın kendisi Twitter’daki bölümden bir video paylaştı. “Yolun ne kadar sürdüğünü yolun sonuna gelemeden göremezsiniz.” Görünüşe göre halkadan emekli olduğunu doğruladı ve tweet, The Undertaker’in söylediği bölümün bir alıntısıyla el ele gidiyor: “Bu sefer kovboy gerçekten uzaklaşıyor.” Yani, AJ Styles ile Boneyard maçı uzun ve katlı kariyerinin son maçı olabilir. Undertaker’in tweet’ine göz atın.

Görüşürüz The Deadman.

WWE Undertaker Emekli Mi Oldu? isimli haberimizin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.